همانطور که قبلا گفته است، این شرکت بسیار نزدیک نظارت بر کیفیت محصولات آن است. یکی دیگر از مسائل ظاهری که میتوانید از آن برای تشخیص اصل بودن گوشی استفاده کنید، مربوط به کیفیت مواد بکار رفته در بدنه دستگاه میشود. همچنین در صورت فعال بودن گزینه smart stay در قیمت تنظیمات امکان تداخل با دوربین و کار نکردن آن وجود دارد که باید نسبت به غیر فعال نمودن این گزینه اقدام نمود. همه آن را دارند دستگاه جداگانهشماره سریال شخصی خود را دارد برای iPhone یا iPad ، به تنظیمات و سپس عمومی ، درباره این دستگاه بروید. امیدوارم این نکات هرگز برای شما مفید واقع نشوند ، اما ارزش دانستن آن را دارد.

خدمات گارانتی شیائومی فونات تاچ ال سی دی ها در دو نوع اصل و تقلبی در بازار وجود دارد که در هنگام خرید باید به آن توجه ویژه ای داشت و از تعمیرکار مورد اعتماد برای تعمیر استفاده کرد. در صورتی که ضربه وارد شده شدید باشد ممکن است تاچ ال سی دی گوشی شکسته و نیاز به تعویض آن باشد. یکی دیگر از مشکلاتی که در گوشی های سامسونگ بسیار مشاهده می شود خارج از برنامه دوربین در حین کار کردن با آن می باشد. 1. متخصصان این دپارتمان این قابلیت را دارند که یک تلفن کار نکرده را از راه دور آزمایش کنند. دارای HDR هوشمند، قابلیت فیلم برداری سریع و حالت پرتره هست که این امکانات برای یک گوشی ۳۹۹ دلاری واقعا خاص تلقی میشوند. برای بالا بردن طول عمر باتری بهتر است که نور صفحه نمایش را در حالت کم قرار داد و برنامه هایی که نیاز به آنها نمی باشد را بست تا شارژ باتری به سرعت خالی نشود.

گاهی ممکن است مشکل نرم افزاری بوده و با ریستارت کردن گوشی بتوان آن را به حالت قبل برگرداند و سرعت خالی شدن شارژ را کاهش داد. در نتیجه لازم است تا در صورت بروز مشکلات مختلف به یک تعمیرکار خوب مراجعه کرد تا نسبت به تعمیر آن اقدام نماید. یعنی اگر آیفون یا آیپد شما بنا به هر دلیل خراب شده و نیاز به تعمیر آن دارید، لازم نیست که شخصا به مرکز موبایل کمک مراجعه داشته باشید و میتوانید درخواست تعمیر خود را با یک تماس تلفنی یا به صورت آنلاین به ثبت برسانید. موبایل وسیله ای حساس بوده که در صورت بروز مشکل و خرابی در آن تنها توسط فردی که در این حرفه متخصص می باشد و مهارت های لازم را کسب نموده است امکان تعمیر آن وجود دارد.

چک گارانتی اپل از دیگر ویژگی هایی که این مرکز دارد این است که پس از انجام تعمیرات و تحویل موبایل به مشتری، تست 3 روزه برای گوشی وجود دارد و در صورتی که قبل از 3 روز گوشی دچار مشکل شد و خرابی برطرف نشده بود فرد می تواند آن را جهت تعمیر مجدد به مرکز تحویل دهد تا به صورت رایگان تعمیر گردد. یکی از مزایایی که این شرکت دارد، بهره مندی از پیک رایگان اختصاصی می باشد که تنها با یک تماس گوشی شما را تحویل گرفته و پس از تعمیر به شما تحویل می دهد. خلاصه اگر به خدمات مراکز اپل در خارج از ایران دسترسی دارید ممکن است بتوانید از خدمات این مراکز به صورت رایگان استفاده کنید، برای این منظور از طریق لینک ارزیابی شامل بودن گوشی آیفون در خدمات اپل پلاس چک کنید. اما در گوشی آیفون اپل این موضوع فرق می کند هر گوشی را نهایتاً با حدود 2 میلیون افت قیمت امکان فروش برای آن وجود دارد و به نحوی به عنوان کالای سرمایه ای در بازار تجارت محسوب می شود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد خدمات گارانتی سامسونگ فونات لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر