[ad_1]

مانند قاب هایی که با اکثر هدفون های کاهش دهنده سر و صدا ارائه می شود ، قاب Shield در اطراف AirPod Max جمع می شود و بسته می شود و از این طریق محافظت کامل می کند. اگر به دلایلی این کار را انجام دهید ، می توانید هدفون را خودتان یا با قاب اپل ذخیره کنید. در داخل یک پوشش مخمل خواب دار پیدا می کنید تا از ایجاد خراش جلوگیری کنید. این همان آستر بسیار نرم است که Waterfield در کیف های لپ تاپ به عنوان پیام رسان چرمی خود استفاده می کند. (من این کیف را دارم و می توانم تأیید کنم که پوشش مخمل خواب دار کاملاً نرم است.) همچنین یک کیسه مش داخلی وجود دارد که می تواند 20w آجر و کابل های شارژ را در خود جای دهد.

مورد AirPods Max Shield

پروژه های حوزه آب

در داخل آن یک ویژگی هوشمند اختصاصی AirPods Max نیز وجود دارد: یک “پروانه” مغناطیسی دو لیوان گوش را جدا کرده و حالت هدفون کم مصرف را فعال می کند. در حالی که AirPods Max در نهایت به حالت کم مصرف تبدیل می شود ، خوب است که مورد Waterfield’s Shield تنها ویژگی مفید موجود در این اپل را در کیس مخصوص خود کپی کند.

در قسمت بیرونی ، دو زیپ قاب محافظ را می بندند ، به این معنی که می توانید آن را کمی باز بگذارید و AirPod Max را روشن کنید تا بارگیری شود. یک دسته گریپ نیز در قسمت بالا قرار دارد که باعث می شود جعبه را از کوله پشتی راحت تر کنید. این کیف دارای دو کیف دیگر در خارج است: یک جیب عقب مش برای دسترسی سریع و یک جیب جلو با زیپ برای مواردی که می خواهید ایمن کنید. این نمای خارجی در چرم قهوه ای با یک بوم واکس دار یا چرم قرمز ، آبی یا مشکی با پوشش نایلون بالستیک مشکی موجود است.

مورد AirPods Max Shield

پروژه های حوزه آب

من سالهاست که از محصولات Waterfield استفاده می کنم ، بنابراین اعتراف می کنم که ممکن است معتاد شده باشم – اما من همچنین این تجربه را دارم که بدانم آنها معمولاً در طراحی خود تصمیماتی هوشمندانه می گیرند ، خواه کیف لپ تاپ باشد ، یا کیف ، برای یک ابزار خاص مانند این ساخته شده است. با قیمت 99 دلار ارزان نیست ، اما این شرکت همه کارها را به صورت دستی و در دسته های کوچک انجام می دهد و کیفیت آن همیشه سازگار و عالی بوده است. بسیاری از موارد شخص ثالث دیگر هنوز در بازار وجود ندارد ، اما اگر چیزی را کمی ارزان تر کنید ، باید به زودی تغییر کند. اما قاب Waterfield Shield به نظر می رسد یک هدفون هوشمندانه طراحی شده است که کاملاً به محافظت بیش از آنچه اپل ارائه می دهد ، نیاز دارد.

https://www.youtube.com/watch؟v=5ydyWb50zgA

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر