کانال های تلگرافی از سال آینده شروع به دریافت تبلیغات می کنند


جایی که تبلیغات را مشاهده خواهید کرد در کانال های عمومی تلگرام و گاهی کانال های مشکل دار یک به چند وجود دارد. اگر شما به طور انحصاری از تلگرام به عنوان برنامه چت استفاده کنید ، می توان آنها را نادیده گرفت. آنها معمولاً توسط یک شخص یا سازمان اداره می شوند و می توانند میلیون ها دنبال کننده فردی داشته باشند. آنها به جای تماس پیامکی به عنوان خوراک توییتر عمل می کنند و مانند توییتر برای نمایش تبلیغات تحت درمان قرار می گیرند. دوروف اشاره می کند که برخی از کانال های محبوب در حال حاضر تبلیغات را از طریق سیستم عامل های شخص ثالث برای کسب درآمد از پیروان خود نشان می دهند. دوروف با بیان اینکه تبلیغاتی که ارسال می کنند مانند پیام های معمولی است و اغلب سرزده است ، افزود: تبلیغات ورودی تلگرام به حریم خصوصی شما احترام می گذارند و به تجربه کاربر برنامه آسیب نمی رسانند.

علاوه بر این ، این شرکت قصد دارد ویژگی های درجه یک مختلفی را با هدف مشاغل و مصرف کنندگان انرژی خود معرفی کند. دوروف جزئیاتی درباره شکل ظاهری آنها ارائه نداد ، اما گفت که هزینه آنها توسط همان کاربران پرداخت می شود.

به نظر می رسد برای استارتاپی که ادعا می کند بر حفظ حریم خصوصی متمرکز است ، این یک اکسیمورون به نظر می رسد که نشان می دهد می تواند ضمن محافظت از داده های کاربران خود ، از پلتفرم تبلیغاتی خود درآمد کسب کند ، اما تعداد معدودی از شرکت ها موفق به انجام چنین کاری شده اند. به عنوان مثال ، مرورگر Brave متمرکز بر حریم خصوصی به کاربران اجازه می دهد تا در تبلیغات از پیش بسته بندی شده شرکت کنند و با نشانه هایی که می توانند با ارز واقعی عوض کنند به آنها پاداش می دهد.

حتما بخوانید:
در انتخاب هدایای سازمانی خلاقیت به خرج دهید

به نظر می رسد تلگرام قصد دارد رویکردی مشابه را اتخاذ کند. دوروف گفت: “اگر تلگرام شروع به درآمدزایی کند ، جامعه نیز باید سود ببرد.” وی به عنوان نمونه چنین رویکردی گفت که این شرکت می تواند برچسب های درجه یک را بفروشد و هنرمندانی که آنها را ایجاد کرده اند از میزان فروش خود کاسته شده اند. در نهایت ، او استدلال می کند که برنامه های درآمدزایی شرکت تجربه تلگرام را بیش از حد تغییر نخواهد داد. “با تشکر از مقیاس فعلی ، ما قادر خواهیم بود آن را به روشی محجوب انجام دهیم. بعید است اکثر کاربران متوجه تغییر شوند. “


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید