کامل ترین لیست قیمت سیسمونی نوزاد سال 99 – 1400 👗👕

کالاهایی از قبیل وسایل غذا خوری ، لوازم خواب، لوازم حمل کودک، اسباب بازی، وسایل نگهداری، لوازم حمام و لباس نوزاد غیره در این دسته بندی سیسمونی نوزاد هستند. و در هنگامه نیاز هم ممکن است مادرانی بگویند با روشهایی خاص می توانند بدون نیاز به این مورد فرآیند را به فرزندخود تعلیم دهند . بشقاب ، کاسه ، قاشق و چنگال کودک : فرزند شما از چند ماهگی مثلا” حدود ماه ششم به بعد کم کم به حریره ، پوره و غذاهای سبک خوردن با نظر پزشک معتمد شما روی خواهد آورد و از اینجاست که دیگر تا سالها کودک هم بمانند بزرگسالان باید با کاسه ، قاشق و چنگال مانوس شود . حالا شما می توانید برای سیسمونی بچه از این دست ظروف غذاخوری که برای نوزادان بهینه شده تهیه و استفاده کنید یا اینکه با همان وسایل در دسترس موجود در منزل به کودک غذا دهید ولی خوب یکسری ابزار مثل قاشق یا چنگال واقعا” تهیه اش الزامیست چرا که یک قاشق بزرگسالی از نظر سایز مناسب دهان کودک نیست و بهتر است یک ست کارد ، چنگال و قاشق بچگانه لااقل در سیسمونی نوزاد دختر یا پسر شما باشد .

زیرپوش زیر دکمه دار سایز صفر، 1 و 2 و 3، آستین بلند یا کوتاه/ دکمه قابلمه ای، با یقه ی کشی یا دکمه دار/ زیرپوش ها یقه برگردان نداشته باشند/ دکمه لباس ها پشت شان نباشد، حتما جلو باشد/ جوراب دارها خیلی زودتر کوچک می شوند/ اگر بچه درشت باشد، سایز صفر تن اش نمی رود.

۳-اسباب بازی های سیسمونی نوزاد : یک اسباب بازی مناسب باید است متناسب با سن کودک باشد، اسباب بازی هایی که خیلی پیچیده هستند نه تنها برای کودک جذابیتی ندارند بلکه موجب سرخوردگی وانزوای کودک می شوند. اما چند سالی ست شاهدیم که کمپانی های تولیدکننده محصولات کودک عضوی جدید به لیست سیسمونی والدین معرفی کرده اند که کارآمدی بسیار مطلوبی دارد و می تواند در حفظ و ارتقاء سلامت نوزاد نقش بسیار موثری ایفا ی سیسمونی کند .

حتما بخوانید:
قایق ، کشتی و راه های آبی دنیای باستان

بطور کلی عموم وسایل سیسمونی دختر و پسر مشترک است و جنسیت نوزاد در خرید لوازم سیسمونی نقشی ندارد. علی رغم هیجان و لذت خرید سیسمونی، یکی از بزرگترین دغدغه های پدر و مادران قبل از بدنیا آمدن نوزاد، نوشتن لیستی کاملی از لوازم سیسمونی است. انتخاب رنگ مناسب برای کودکان پسر و دختر برای خرید سیسمونی بسیار مهم است. در این مقاله به نکات مهمی میپردازیم که در انتخاب رنگ لباس سیسمونی پسر مورد اهمیت است. نکته: برندهای نامبرده شده در جدولهای زیر فقط بخشی از محصولات برندهای موجود در بازار است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از سیسمونی 3 نی نی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید