چگونه ردیاب بسازم؟

همچنین کودکان یا سالمندانی که از بیماری های خاصی رنج می برند، نیاز به مراقبت های بیشتری دارند. هر وظیفه ای که توسط ردیاب ها انجام می شود، دستور خاصی دارد که باید برای انجام هر یک از کارها، این دستور ها را بدانید. این ردیاب باتوجه به ظاهر کوچکش امکانات پیشرفته ای داردو پاسخگوی تمام نیاز های یک خریدار است و به خاطر ابعاد کوچکش در جیب یا کیف هر شخصی ویا هرجای خودرو جا میشود.این ردیاب نیاز به نصب ندارد و فاقد هر گونه سیم کشی است و از کوچکترین نمونه انواع ردیاب هاست .

البته اگر قصد استفاده از این ردیاب بهعنوان مسیریاب خودرو را داشته باشید، میتوانید با استفاده از کابل اختصاصی محصول جی پی اس را به منبع تغذیه ثابتی متصل کنید تا دیگر نگران تمام شدن باتری و ازکارافتادن ردیاب نباشید. پس به سادگی می توان متوجه شد که برای ارتباط به ماهواره های جی پی اس به یک ماژول سیم کارت نیاز داریم. در اینجا دانستن این نکته ضروری است که هر ردیاب دارای یک قسمت گیرنده جی پی اس و یک قسمت پردازنده مرکزی است. گوگل مپ و سایر اپلیکشین های مسیریابی فقط از طریق جی پی اس به شما در تعیین مسیر کمک می کنند.

در اصل شما با ساخت یک ردیاب خانگی از خرید ردیاب بی نیاز نشده اید زیرا این ردیاب ها قادر به ارائه قابلیت های مد نظر با کیفیت خوب نیستند. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از ردیاب همراه به منزلۀ تأمین امنیت کامل اشخاص و جلوگیری از آدمربایی نیست، زیرا در صورتی که سارق از وجود ردیاب مطلع شود، میتواند آن را جدا و عملیات ردیابی را دچار اختلال کند.

حتما بخوانید:
بهترین جراح ابدومینوپلاستی تهران و معرفی متخصصین برتر برای جراحی شکم و پهلو

اطلاعاتی که توسط گیرنده جی پی اس دریافت می شود، در پردازنده مرکزی تحلیل شده و اطلاعات مفیدی از آن بدست می آید. گیرندههای جی پی اس این اطلاعات را دریافت کرده و با انجام محاسبات هندسی، محل دقیق گیرنده را نسبت به زمین محاسبه میکنند. دستورات سریال جی پی اس SIM808 چیست؟ در این قسمت به بررسی دستورات سیم 808 خواهیم پرداخت.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد خرید جی پی اس شخصی بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید