چگونه از کرم های لایه بردار استفاده کنیم؟

با استفاده از کرم لایه بردار پوست سلولهای مرده از سطح پوست برداشته می شوند، چون قدرت پوست برای دفع این سلولهای مرده با افزایش سن کاهش می یابد و باید با استفاده از یک عامل خارجی این کار را انجام شود تا هم مشکلات پوستی حل شوند و هم پوست صاف و کرم لایه بردار شب زیبا شود. کاهش چشمگیری در علائم قابل رویت پیری ضمن تضمین سازگاری با هر نوع پوست با استفاده از این محصول ایجاد میشود. متخصصان پوست و مو از لایه برداری پوست یا پیلینگ برای برطرف کردن مشکلات پوستی استفاده می کنند. به وجود آید. پوسته ریزی صورت منجر به ناهمواری پوست شده و حالت طبیعی آن را از بین می برد.

از دست رفتن سلولها معمولا با پوسته ریزی طبیعی همراه میشود که می تواند ناشی از دلایلی همچون آفتاب سوختگی، بسته بودن منافذ پوست، پسوریازیس، خشکی پوست و … یکی از محصولات بهترین کرم لایه بردار پوست میباشد. در برخی از محصولات ضدجوش و آکنه، موادی همچون اسیدهای سیتریک و مالیک برای کمک به نرمی و لطافت پوستهای ملتهب وجود دارد.

چرا که پوست قدرت دفع کردن سلول های مرده را به مرور از دست می دهد. کرم آلفا هیدروکسی اسید با نفوذپذیری بالا به داخل لایه ی شاخی نفوذ می کند و با سست کردن اتصالات بین سلولی، سبب جدا شدن سلول های کهنه از سطح پوست می شود. برس صورت: برس صورت باعث لایه برداری از پوست می شود، اما این خطر وجود دارد که منافذ پوست به دلیل سوزش متورم شوند و انسداد بیشتری ایجاد شود. علاوه بر این گرما باعث پیری پوست می شود بنابراین منطقی است که از این نوع روش برای اکثر افراد خودداری شود.

حتما بخوانید:
ویژگی های لباس بچگانه

اسکراب صورت: ژل ها، کرم ها، پاک کننده ها و اسکراب ها حاوی ذرات ریزی هستند که صورت شما را لایه برداری می کنند و می توانند باعث تورم و انسداد منافذ پوست شوند. نوارهای منافذ: ماسک ها و نوارهای تمیز کننده ی منافذ پوست، موادی که در منافذ جمع می شوند را بیرون می کشند. برای خرید کرم لایه بردار می توانید به صفحه این دسته بندی در سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید