چرا گوشی های تاشو برای سامسونگ بسیار مهم هستند؟

رئیس تجارت موبایل سامسونگرو تائه مون، اخیراً به وال استریت ژورنال توضیح داد که چرا گوشی های تاشو آنها برای تجارت این شرکت بسیار مهم هستند.

به گزارش cnbc، Roo Tae-moon در این گزارش گفته است که گوشی های تاشو سامسونگ سه برابر بیشتر از گوشی های Samsung Galaxy S معمولی مخاطبان را جذب می کنند، این به این معنی است که مردم از سایر تولید کنندگان گوشی، چه اپل، چه شیائومی یا اوپو دور می شوند. و به جاش گوشی های سامسونگ آنها خرید سامسونگ این را یک نشانه نسبتا قابل توجه و مثبت می دانند. سامسونگ روز چهارشنبه از جدیدترین نسخه های گوشی های تاشو خود، گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4، گوشی های جدیدی که از وسط تا می شوند، رونمایی کرد.

تمرکز سامسونگ بر روی گوشی‌های تاشو با هدف پیشی گرفتن از پرچم‌دار قبلی خود، گلکسی نوت، در نیمه دوم سال است. طبق تحقیقات Counterpoint، انتظار می‌رود فروش گوشی‌های تاشو با رشد ۷۳ درصدی به ۱۶ میلیون دستگاه برسد و گوشی‌های تاشو همچنان سریع‌ترین رشد را در دسته گوشی‌های هوشمند در سال جاری داشته باشند.

گوشی های تاشو سامسونگ

تحقیقات Galaxy Counterpoint همچنین نشان داد که سامسونگ در نیمه اول سال جاری 62 درصد از بازار گوشی های تاشو را به خود اختصاص داده است، اگرچه هیچ سازنده دیگری به اندازه سامسونگ گوشی تاشو در بازار ندارد. کانترپوینت انتظار دارد که سامسونگ در نیمه دوم سال 80 درصد بازار را تصاحب کند.


ادامه مطلب


حتما بخوانید:
به گفته کاربران Google Play ، Disney + بهترین برنامه سال است

دیدگاهتان را بنویسید