[ad_1]

بسترهای اینترنتی که به کارگران کنسرت متکی هستند ، نه تنها با پرداخت دستمزد کم ، بلکه به دلیل عدم ارائه بیمه درمانی و مرخصی یا زمان بیمارستان نیز دریافت می کنند. توانایی جبران خسارت به کارگران موجود در سهام می تواند راهی برای ارائه خسارت بیشتر بدون اینکه واقعاً مجبور به پرداخت پول باشند ، باشد. این همچنین می تواند راهی برای جلب سرمایه گذاران کنسرت در عملکرد شرکت باشد ، حتی اگر این شرکت مزایای معمول کارمندان را به آنها ارائه ندهد.

در بیانیه SEC آمده است:

“قوانین پیشنهادی منعکس کننده تحولات قابل توجه در ترکیب و مشارکت نیروی کار از زمان آخرین اصلاح کمیسیون در قانون اساسی 701 یا فرم S-8 ، به ویژه توسعه به اصطلاح” اقتصاد کنسرت “است که منجر به ایجاد روابط کاری جدید شده است. “

پیشنهاد وی برای 60 روز آینده برای اظهارنظر عمومی باز است. توجه داشته باشید که دو کمیشنر SEC با تغییر قوانین مخالفت می کنند. کمیساران آلیسون هرون لی و کارولین آ. کرنشاو در بیانیه ای گفتند: “[W]ما نمی توانیم از این پیشنهاد حمایت کنیم ، زیرا هیچ نوع توجیه سیاسی منطقی برای زیرگروه کارگران جایگزین برای این معافیت وجود ندارد – کسانی که از طریق سیستم عامل های مبتنی بر اینترنت یا فناوری خدمات ارائه می دهند. “آنها خاطرنشان می كنند كه تغییرات در قوانین مستقل ، كارمندان نمایندگی موقت ، كارگران داوطلب و سایر پیمانكاران مستقل كه در شركتهای مستقر در اینترنت كار نمی كنند ، مستثنی است.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر