[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=rzaSrS1fsvc

در اینجا لازم به ذکر است که بازی از قبل دارای تنظیمات عملکرد و کیفیت از پیش تعیین شده است ، اما شما نمی توانید آنها را خود تنظیم کنید. در عوض ، هر کنسول به عنوان هدف عملکرد پیش فرض باقی ماند. این برای PS5 و Xbox Series X به معنای 60 فریم در ثانیه بود ، در حالی که Xbox Series S به متوسط ​​30 فریم در ثانیه می ماند. Ubisoft می گوید که این به روزرسانی نسخه های بازی های سری X و Series S را نیز بهبود می بخشد تا عملکرد کلی را بهبود بخشد ، از جمله پاره شدن صفحه که یکی از مشکلات این کنسول ها است.

اگر فرصت بازی داشتید Assassin’s Creed Valhalla، خواهید فهمید که این یک بازی باگی در حالت فعلی است. خوشبختانه ، به روزرسانی فردا نیز با لیست طولانی رفع اشکالات همراه است. موارد بسیاری برای بررسی وجود دارد ، اما یک زوج با پرداختن به برخی از مسائل غیرمعمول و طنزآمیز که در طی فرآیند پرسش و پاسخ از دست رفته اند ، برجسته است. پس از نصب به روزرسانی ، دیگر نگران نباشید که سگها شخصیت شما را دوست داشته باشند ، و کلاغ ها هنگام بازدید از Asgard به طور تصادفی از آسمان سقوط نخواهند کرد. اوه ، و ماهی ها در نروژ اکنون در هوای بد تخم ریزی می کنند. چیزهای خوب.

به روزرسانی تقریباً 7 صبح به وقت ET توزیع می شود. بسته به کنسول ، می توانید انتظار بارگیری بین 2.5 و 5.3 گیگابایت را داشته باشید.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر