پورشه تایکان را تماشا کنید که رکورد جهانی گینس را برای رانش EV شکست


Retera گفت: “هنگامی که برنامه های پایداری رانندگی خاموش هستند ، کشوی قدرتمند پورشه بسیار آسان است ، خصوصاً البته با این نسخه از مدل.” “با این حال ، برای من بسیار خسته کننده بود که تمرکز خود را برای 210 دور بالا نگه دارم ، به خصوص اینکه آسفالت خیس شده زنجیر شناور ، کشش یکسانی را در همه جا ایجاد نمی کند.”

گینس ، رانش را چنین تعریف می کند: “هنگامی که بین چرخ های رانده شده وسیله نقلیه و سرعت آن روی زمین اختلاف سرعت وجود داشته باشد ، انجام می شود و این پارامترها توسط سنسورهای سرعت و سایر ابزارها بررسی می شوند. رکورد Retera مخصوص خودروهای الکتریکی است و به نظر نمی رسد رکورد قبلی در این گروه وجود داشته باشد ، بنابراین Taycan اساساً معیار را تعیین کرده است. طولانی ترین رانش در هر اتومبیل در مدت 8 ساعت 232.5 مایل عظیم حاصل شده در BMW M5 است که (وسواس انگیز) در وسط تجربه سوخت گیری می شود – چیزی که مطمئناً هرگز با EV نخواهید دید.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>