پلتفرم Android Things گوگل اندکی بیش از یک سال بسته خواهد شد


روزهای Android Things شماره گذاری شده است. گوگل فاش کرده است که پلت فرم Internet-of-Things در صفحه س pالات متداول توسعه دهنده به جمع انبوه محصولات بازنشسته خود می پیوندد. در ابتدا ، غول فناوری Android Things را به عنوان یک سیستم عامل برای انواع دستگاه های اینترنت اشیا راه اندازی کرد ، تا اینکه تصمیم گرفت کانون این پلتفرم را تغییر دهد و آن را به یک سیستم عامل ویژه برای بلندگوها و نمایشگرهایی تبدیل کند که OEM ها می توانند سال گذشته برای محصولات خود استفاده کنند. Google در مورد س FAالات متداول نوشت: “طبق این به روزرسانی ها ، ما از Android Things Console برای استفاده غیر تجاری خودداری می کنیم.”

کنسول Android Things از 5 ژانویه 2021 ، که تنها چند هفته دیگر باقی نیست ، پذیرش پروژه های جدید را متوقف می کند. توسعه دهندگان می توانند با استفاده از این کنسول برای به روزرسانی های به روز ، از جمله موارد دیگر ، در مورد پروژه های موجود خود برای یک سال دیگر استفاده کنند. در 5 ژانویه 2022 ، Google کنسول را خاموش کرده و همه پروژه ها و داده ها را حذف می کند.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>