[ad_1]

همچنین یک ویژگی مقایسه قیمت وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا بدانید این محصولی که در سبد خرید آمازون یا هدف خود دارید در وب سایت دیگری ارزان تر است یا گزینه حمل و نقل بهتری دارد. اگر به چیزی کمی اضطراری تر نیاز دارید یا می توانید چند روز اضافی صبر کنید ، این بسیار راحت است. به چیزی نگاه می کنید ، اما می خواهید ببینید که آیا قیمت بهتر می تواند برای چند ماه دیگر موجود باشد؟ فقط کافی است این مورد را به لیست تماشا اضافه کنید و اگر ارزان شد به آن اطلاع دهید. حتی می توانید روندهای قیمت را به صورت یک ساله به مدت یک سال مشاهده کنید تا مطمئن شوید زمان مناسبی برای خرید است.

اعتبار خرید Capital One به شما برای خرید در سایت های مشهوری که ممکن است مرتباً از آنها بازدید کنید مانند Walmart و eBay پاداش می دهد. درصدی از کل سبدی را که می توانید برای کارتهای هدیه استفاده کنید ، بدست خواهید آورد.

به نظر می رسد که این کافی نیست ، حتی یک ویژگی جستجوی محصول جهانی وجود دارد که در صورت بارگیری برنامه خرید Capital One که برای iPhone و Android در دسترس است ، در دسترس است: کافیست بارکد را اسکن کنید یا هر محصولی را که دوست دارید جستجو کنید ، و آنها به شما خواهند گفت که قیمت ها چقدر است. از بهترین خرده فروشان در دسترس هستند.

این روش ایده آل برای خریداران باهوش برای استفاده حداکثری از خریدهای آنلاین است – چه در آمازون ، چه در هدف ، چه در خانه و یا در بهترین خرید خرید می کنید ، می توانید مطمئن باشید که قیمت زیادی دریافت می کنید. این روش ایده آل برای شروع پس انداز در خرید آنلاین در تعطیلات و فراتر از آن است. با بارگیری در اینجا ، آن را امتحان کنید.

قیمت گذاری ممکن است تغییر کند.

Engadget با ادغام می شود StackSocial به شما پیشنهادات جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را ارائه دهد. این پست تصویب ویرایش نیست و ما سهمی از کل فروش ها را کسب می کنیم. اگر درباره محصولی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید اینجا.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر