درب ضد سرقت لوکس به راستی که همه چیز است برای امنیت، زیبایی و کارایی که از متریال های متعدد و ساختار بی نظیری تشکیل شده است و به دلیل قیمت بالایی که دارد از استقبال پایین برخوردار است اما در مناطق مرفع به وفور استفاده می شود.

درب ضد سرقت لوکس در تولیدی های کمی تولید می شود و اکثر شرکت ها تیراژ و درب های ارزان تولید می کنند که دلیل ان هزینه و زمانی است که نیاز است تا یک درب درجه یک اماده شده و تحویل مشتری داده شود.

این نوع درب ها ویژگی های متفاوت دارند. این نوع قفلها در را با وارد کردن کد (با استفاده از پنل الکترونیکی شماره دارشان) باز میکنند؛ کدی که میتواند به دفعات زیاد و به راحتی توسط صاحب خانه تغییر کند. این درب ها در مقابل ضربات مختلف و انواع فشارها مقاومت بالایی دارند به همین دلیل سارقین به سختی می توانند با وجود درب ضد سرقت وارد ساختمان شوند. بعد از نصب درب، قفل نیز با وارد کردن چند زبانه به چهارچوب امنیت لازم را ایجاد میسازد. به بیانی ساده تر پایه و اساس درب محسوب شده که کیفیت و بادوام بودن آن مساوی با استحکام و امنیت درب ضد سرقت شما دارد.

 وقتی ساختمان شما در مقام مقایسه با دیگر ساختمانها قرار بگیرد، وجود مزیت امنیت بیشتر سرعت فروش آن را بیشتر میکند. یک در با امنیت بالا یا به بیان دیگر یک درب ضد سرقت، دری است که ساخته میشود تا جلوی ورود غیر مجاز و سارقان را بگیرد.

در صورتی که میخواهید درب ضد سرقت ارزان بخرید، می توانید از یراق آلات ایرانی استفاده کنید تا قیمت درب های شما کاهش چشمگیری یابد. جنس لولاها باید کیفیت خوبی داشته باشد و با توجه به وزن درب لازم است بیش از دو لولا برای این دربها در نظر گرفته شود تا بتواند عملکرد مناسبی داشته باشد. برای شستن دستگیره ها نیز باید به جنس آنها دقت کرده و شوینده ی مناسب را انتخاب کنید. امروزه درب های ضد سرقت دارای دو قفل می باشند که از جنس آلیاژ ساخته شده است.. اگر خانه شما نوساز نیست و قرار است درب ضد سرقت نصب کنید، ابعاد درب یکی از نکات مورد توجه است. اگر عمل نصب درب به درستی انجام نشود ممکن است دارای کارایی لازم نبوده و نتواند انتظارات شما را برآورده نماید. اگر قصد خرید این گونه درب ها را دارید این صفحه را ببینید.

ویژگی قفل هوشمند به کار رفته در درب ضد سرقت لوکس

از دیگر خصوصیات قفل های هوشمند، ضد آب بودن آن است. این خاص بودن سبب می شود که در نهایت محصول کیفیت خوبی داشته باشد. اجزایی مانند لولاهای ایمن و غیر قابل جدا کردن، طراحی ویژه و به کارگیری چارچوب بسیار مستحکم؛ همگی اینها با ذهنیت افزایش ایمنی به محصول نهایی اضافه شدهاند. لایه ی درونی آن از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند MDF ، HDF، فلز، شیشه وغیره روکش شده است.

یک نوع از این دربها، درب های فولادی شبکه ای هستند که شبیه به آهن فرفورژه بوده و یک پنل شیشه سکوریت (حرارت دیده) در پشتشان قرار دارد. قیمت درب ضد سرقت به مراتب بالاتر از یک در معمولی خواهد بود، به این خاطر که این نوع درها سطح بالاتری از امنیت را به شما ارائه میدهند و در ساخت آنها مصالح و تجهیزات به مراتب گرانتری به کار گرفته شده اند.

حال که تا حدودی با کلیات ابعاد درب های ضد سرقت آشنایی پیدا کردین باید یه این نکته توجه داشته باشین که ابعاد استاندارد با توجه به تولید کننده های مختلف میتواند متفاوت باشد به این صورت که تعدادی از این محصولات که تولید ساخت کشور ایران هستند، دارای ابعاد مفید بازشو ۲۰۰ در ۹۰ می باشد و در درب های ایرانی عرض قابلیت ساخت تا ۱۱۰ سانتیمتر را هم دارد.

نکته ای که در این جا وجود دارد این است که با وجود این که کیفیت قفل های درب ضد سرقت ترک بهتر از کیفیت قفل های درب ضد سرقت ایرانی است. درب های ضد سرقت در بازار ایران به سه دسته اصلی درب ضد سرقت ترک، ایرانی و چینی تقسیم بندی می شود. 2. عایق های حرارتی و صوتی در بین شبکه بندی این درب ها قرار گرفته است. این درب ها برطبق میزان برجستگی درب و یرآق آلات مورد استفاده در آن تقسیم بندی می شوند و دربهای ضد سرقت در شاستی کشی فلزی داخلی در همه مدل ها بصورت یکسان می باشند.

درب ها بر اساس انتخاب و خرید می شوند

درب های ورودی باید متناسب با محل مورد استفاده انتخاب میشود. همانطور که می دانیم در هر ساختمان، درب ورودی مهمترین عامل حفظ امنیت محسوب می شود. درب حیاط، درب لابی، درب ضد سرقت از انواع درب ورودی ساختمان هستند. یک درب ضد سرقت خوب یک اعلامیه قوی به دنیای بیرون است؛ درهای ضد سرقت این باور را به وجود میآورند که خانه شما ایمن است.

 از آنجا که طرحهای درها بسیار متنوع هستند، شما میتوانید دری را انتخاب کنید که بازتاب دهنده سبک معماری و طرح رنگی ساختمان تان است، در نتیجه با این که نصب چنین درهایی با هدف افزایش امنیت صورت میگیرد اما در عین حال شما بخشی را به ساختمان خود اضافه کردهاید که ظاهر آن را جذابتر و شکیلتر کرده است.

قفل هایی با کلیدهای خاص میتوانند امنیت یک در ضد سرقت را به شدت بالا ببرند. غیر از مواد و مصالحی که برای ساخت خود در ضد سرقت استفاده میشود، وسایل و تجهیزات متعددی وجود دارند که با نصب شدن و اضافه شدن به در میتوانند سطح امنیتی هر مکانی را به شکل قابل توجهی بالا ببرند. یک قفل با کیفیت ساخت پایین را میتوان به راحتی دریل کرد یا با استفاده از چکش یا دیلم آن را از جا کند. نصب درب ضد سرقت راهی عالی برای اضافه کردن ارزش به یک ساختمان، واحد مسکونی یا تجاری است. از رویه انواع درب هایی که با رویه راش تولید می شوند دارای طرح های خاص و هندسی هستند. به عنوان مثال درب های ساده فلزی که از دولایه ورق فولادی به ضخامت یک میلی متر در دو طرف درب پوشانده می شود.یک لایه عایق صدا و دما به عنوان لایه میانی در آپارتمان هایی استفاده می شود که در معرض اتوبان قرار دارند.

ایندکسر