[ad_1]

هکرها خود را به عنوان مدیرعامل شرکت چینی Haier Biomedical معرفی کردند که در حال ظهور است “تنها تامین کننده کامل زنجیره سرد در جهان”. آنها ایمیل های فیشینگ را با دقت تحقیق کردند که شامل پیوست HTML بود و از گیرنده می خواست که اعتبارنامه خود را وارد کند. آنها بعداً می توانند از این اطلاعات برای دسترسی به شبکه های حساس استفاده کنند.

این کمپین ، که IBM می گوید “مشخصه های بالقوه” تلاش های بودجه دولت است ، یک شبکه گسترده ایجاد کرده است. این شرکت به صراحت فقط یک هدف را اعلام کرد – اداره کل مالیات و اتحادیه گمرکی کمیسیون اروپا ، اما گفت که این کمپین حداقل 10 سازمان مختلف را شامل می شود ، از جمله یک فروشگاه توسعه که وب سایت هایی را برای شرکت های دارویی و بیوتکنولوژی ایجاد می کند. این شرکت نمی داند که آیا هر یک از حملات در نهایت در هدف خود موفقیت آمیز بوده است.

واضح است که این تحول در حملات سایبری مربوط به ویروس کرونا است که قبلاً دیده ایم. در ماه ژوئن ، آژانس امنیت و اطلاعات انگلیس (GCHQ) گفت هکرها بارها سعی کرده اند به اطلاعات حساس مربوط به واکنش ویروس کرونا در کشور دسترسی پیدا کنند ، از جمله کار بر روی واکسن COVID-19. اینکه اکنون هکرها زنجیره سرما را هدف گرفته اند نگران کننده است. انتقال و ذخیره واکسن هایی که به پایان همه گیری کمک می کند ، از قبل به اندازه کافی پیچیده است ، همانطور که بدون مداخله انجام می شود.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر