همزمان با FlexCycle در هر میز کار کنید و ورزش کنید


این برای افراد حرفه ای شلوغ که می خواهند شکل بگیرند یا با پیشرفتی که در ماه های اخیر داشته اند مطابقت داشته باشند ایده آل است. FlexCycle که در گزینه های سیاه یا آبی موجود است ، حفظ ایمنی هنگام ورزش را نیز آسان می کند. برای مبتدیانی که آمار شما را ردیابی می کنند و به شما کمک می کنند سلامت خود را ردیابی کنید ، با هشت گزینه نمایشگر همراه است. این دستگاه دارای دسته های غیر لغزش و همچنین یک بند و بند تثبیت کننده برای امنیت بیشتر است.

زمان یک کالای با ارزش است ، و این قسمت عمده ای از دلیل مهارت چند کاره در سال جاری و در آینده ای قابل پیش بینی است. با ظهور تجهیزات جدید تناسب اندام ، اکنون می توان در هر میز کار و همزمان ورزش کرد. دوچرخه ورزشی LifePro FlexCycle زیر میز ، معمولاً 187 دلار ، در حال حاضر با پرداخت کد کوپن FLEXCYCLE53 به قیمت 97 دلار فروخته می شود.

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

Engadget با ادغام می شود StackSocial به شما پیشنهادات جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را ارائه دهد. این پست تصویب ویرایش نیست و ما سهمی از کل فروش ها را کسب می کنیم. اگر درباره محصولی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید اینجا.


منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
WhatsApp به شما امکان می دهد از تصاویر زمینه سفارشی برای هر چت استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید