هشدارهای جدید فیس بوک در مورد اطلاعات غلط ویروس کرونا


پیام های قبلی ارسال شده توسط فیس بوک برای کاربرانی که.  اطلاعات غلط مضر مشترک نامشخص بود.

فیس بوک

با آخرین به روزرسانی ، فیس بوک اکنون اذعان کرده است که این پیام ها به اندازه کافی پیشرفت نکرده اند. اعلان های جدید بسیار دقیق تر خواهند بود. “با کلیک بر روی اعلان ، کاربران به یک صفحه فرود می روند که در آن می توانند یک تصویر کوچک از محتوای متخلف را مشاهده کنند ، توضیحی در مورد اینکه پست را دوست دارند ، به اشتراک می گذارند یا نظر می دهند ، و دلیل حذف شدن آن از Facebook.” شرکت سریع توضیح می دهد “همچنین پیگیری هایی مانند گزینه لغو اشتراک از گروهی که در ابتدا اطلاعات نادرست را منتشر کرده یا” دیدن حقایق “برای COVID-19 را ارائه می دهد.”

به نظر می رسد این پیشرفت بزرگی نسبت به رویکرد قبلی فیس بوک به نظر برسد ، اما برخی از این موارد قابل توجه است. پسندیدن شرکت سریع خاطرنشان می کند که اطلاعیه های جدید در واقع اطلاعات غلط مضر را از بین نمی برند ، بنابراین اگر بخواهند اطلاعات صحیح را پیدا کنند ، مصرف کنندگان هنوز مجبور به انجام کارهای اضافی هستند. همچنین توجه به این نکته مهم است که فیس بوک فقط این هشدارها را برای کاربرانی ارسال می کند که اطلاعات غلطی را به اشتراک می گذارند که حذف آنها به اندازه کافی خطرناک تلقی می شود ، که این زیرمجموعه کوچکتری از تمام ادعاهای غلط در مورد ویروس کرونا پلت فرم است (ضرر کمتری دارد). در عوض انتشارات توسط شرکای بررسی واقعیت شرکت لغو می شود).

همچنین این واقعیت وجود دارد که این مرحله ماه ها پس از خسارت زیادی که ایجاد شده است ، در همه گیری اتفاق می افتد. فیس بوک در حال حاضر بیش از 12 میلیون اطلاعات غلط مضر در مورد ویروس کرونا را حذف کرده و میلیون ها مورد دیگر را شناسایی کرده است. در همان زمان ، این شرکت در حال آماده سازی برای مقابله با موج اطلاعات غلط واکسن کرونا است ، بنابراین فیس بوک احتمالاً فرصت های زیادی برای استفاده از اعلان های جدید دارد.

حتما بخوانید:
محبوب ترین جعبه گشایی اسباب بازی YouTube در یک نمایش متحرک برای آمازون شرکت خواهد کرد


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید