نویسنده “Ready Player Two” در “Roblox” به یک تور مجازی کتاب می رود

[ad_1]

جای تعجب نیست که Cline و Roblox با توجه به 150 میلیون کاربر پلتفرم ، این را به عنوان “بزرگترین تور کتاب در تاریخ” تبلیغ می کنند. وقتی بیش از 13 میلیون نفر در آن شرکت کرده اند ، این شایستگی هایی دارد ابتدا بازیکن آماده یک رویداد سینمایی در سال 2018 ، اگرچه هنوز دیده نشده است که چه تعداد نفر برای کتاب حاضر می شوند. اگر حتی بخش کوچکی از این 13 میلیون نفر ظاهر شوند ، به راحتی می توان گفت که پرسش ها و پاسخ ها موفقیت آمیز خواهد بود.

این همچنین یک سری از وقایع را در دنبال می کند روبلاکس جهان. فقط چند هفته پس از کنسرت Lil Nas X رخ می دهد و بعد از همکاری با آنها شب پره می زند دکتر هو، جنگ ستارگان و دکتر سوس توسعه دهندگان بدیهی است که به رویدادهای مضمون دار به عنوان راهی برای بازگشت مردم اعتماد می کنند و این باعث جلب توجه نام های بزرگ می شود – حداقل کسانی که می توانند به مخاطبان جوان تر برسند.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
همه چیز درباره جزیره کیش

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girisMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet