[ad_1]

جالبترین ویژگی جدید صدای فراگیر سه بعدی است ، اما متأسفانه فقط با تلفنهای هوشمند سامسونگ با اندروید 11 کار خواهد کرد. این یک سیستم صدای فراگیر را شبیه سازی می کند که بسته به جهت سر شما و موقعیت تلفن ، جهت صدا را تغییر می دهد. این بسیار شبیه به صدای فراگیر اپل است که چند ماه پیش معرفی شد و از یک شتاب سنج در هدفون برای تنظیم صدا بر اساس موقعیت سر شما استفاده می کند.

از دیگر ویژگی های جدید می توان به “Voice Detect” اشاره کرد که می تواند میزان صدای رسانه را کاهش داده و در هنگام مکالمه صدا را قادر سازد. همچنین تعادل صدای چپ / راست را برای افرادی که دارای مشکلات شنوایی افتراقی هستند اضافه کرد. همانند سایر مدل ها ، این ویژگی از جمله ANC با گزینه های فراگیر ، کنترل های لمسی قابل تنظیم ، گزارش اعلان ، یافتن هدفون من و سایر موارد ارائه می شود.

انتظار می رود Buds Pro همراه با تلفن های هوشمند Galaxy S21 در ماه ژانویه وارد بازار شود. بدیهی است که هنوز در مورد قیمت گذاری صحبتی نشده است ، اما برای مقایسه ، Buds + را می توان با قیمت 150 دلار یافت ، در حالی که Buds Live حدود 170 دلار است. به همین ترتیب ، Buds Pro باید جایی در شمال آن باشد.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر