نسل دوم Eve V ممکن است در سال 2021 دوباره Surface Pro را تصاحب کند


در مصاحبه ای برای سال 2019 ص روی لبهکنستانتینوس کاراتسویدیس ، مدیر عامل شرکت Eve گفت که این شرکت “تمام اشتباهاتی را که باید مرتکب شده است” مرتکب شده است و به مشکلات پردازنده پرداخت اشاره کرد که پس از جهش در فروش وجوه ورودی را مسدود می کند تا مشکلات اولیه عرضه را توجیه کند. بعداً در همان سال ، کاراچویدیس توضیح مختصری در مورد فروم Eva ارائه داد: مشارکتی بد سرنوشت با Fortress Tech Distribution LTD ، تیمی که وظیفه مدیریت فروشگاه وب شرکت را بر عهده داشت ، منجر به “مشکلات زنجیره تامین ، وجوه از طریق پرداخت منجمد شد. پردازنده ها و تحویل های دیررس ، باعث ناامیدی جامعه و آسیب مستقیم به مارک ما می شود. “بعداً به رسمیت شناختن ناکامی های خود ، ایو فرم تهیه ای را برای جمع آوری اطلاعات از خریداران متضرر تهیه کرد تا بتواند سعی در اصلاح امور کند.

کاراتسویدیس قول داد: “به طور خلاصه ، این بار تقریباً همه چیز متفاوت خواهد بود ، از شرکا گرفته تا تیم ما.”

اکنون ، بیش از یک سال بعد ، برخی از افرادی که Eve Vs را سفارش داده اند یا از طریق این فرم درخواست بازپرداخت کرده اند هنوز آنها را دریافت نکرده اند. جریان Reddit این تابستان ، که خواستار به روزرسانی از خریداران Eve V است ، شامل دو ده حساب از کاربران ناراحت است ، برخی از آنها ادعا می کنند که شرکت پاسخ کامل به مکاتبات آنها را متوقف کرده است. وقتی سخنگوی حوا از او خواسته شد اظهار نظر کند:

حتما بخوانید:
مهمترین فایده ماهی تن!

“تغییراتی که ما در مدل تجاری ایجاد کرده ایم می تواند در دو نکته اساسی خلاصه شود:

  1. عملیات ما توسط شرکت مشهور زنجیره تأمین PCH International پشتیبانی می شود ، که اساساً با ارائه عملکرد ، تأمین منابع ، مدیریت موجودی و سایر خدمات ، مقیاس و ظرفیت تیم کوچک ما را به بازیگران اصلی فناوری گسترش می دهد.

  2. این بار ما از فروشندگان شخص ثالث و مدل تجاری مجاز استفاده نمی کنیم. اکنون ما خودمان از تحویل محصول مراقبت می کنیم.

بیشتر درخواست های بازپرداخت قبلاً پردازش شده است. ما بقیه را با اولویت بالا حل می کنیم. “

در این مرحله ، به طور قطعی می توان گفت که آیا این مشکلات از مدیریت ضعیف تیم بی تجربه ، معامله مشمئز کننده با یک شریک قابل اعتماد یا چیز مشکوک تر ناشی می شود. با این حال ، مهم نیست که ایو این بار چقدر زیبا یا خوش فرم است که ماشین می تواند بسازد – اگر او نمی تواند راهی برای حل مسائل مربوط به اولین دور از معتقدان خود پیدا کند ، تصور اینکه بسیاری از افراد این بار چشم انداز خود را خریداری کنند دشوار است.

اگر تجربه بدی با اوا داشته اید ، می خواهیم در مورد آن بدانیم. پست الکترونیک v@engadget.com با جزئیات خرید شما و نحوه مدیریت اوا به این روند. توجه: برای اطمینان از اینکه هیچ شکایتی دوبار گزارش نشده است ، لطفاً برای به اشتراک گذاشتن داستان خود از هر دو روش استفاده نکنید.


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید