[ad_1]

در بررسی MacBook Pro M1 ، متوجه شدیم که توانایی آن حتی از MacBook Air عالی نیز بیشتر است ، بیشتر به این دلیل که برای خنک نگه داشتن هوا به فن مجهز شده است. هوا به سادگی به یک هیت سینک متکی است که تمایل دارد سیستم را تحت بارهای طولانی مدت ، مانند ارائه طولانی مدت فیلم ، کند کند. در همین حال ، MacBook Pro به همان اندازه که روی برنامه های جهانی طراحی شده برای تراشه M1 کار می کرد ، بسیار سرزنده بود و می توانست به خوبی از نرم افزار اینتل تقلید کند.

برخی از افراد حرفه ای ممکن است به دلیل دو درگاه USB-C سیستم و همچنین اینکه فقط از یک نمایشگر خارجی پشتیبانی می کند ، احساس محدودیت کنند. بعلاوه ، از آنجا که براساس معماری جدید ARM مبتنی بر ARM ساخته شده است ، از GPU های خارجی پشتیبانی نمی شود. اگر کاربر متقاضی بیشتری هستید ، ممکن است با یکی از MacBook Pro های مبتنی بر Intel بهتر باشید.

از نظر عملکرد روزانه ، مک بوک پرو و ​​ایر مجهز به M1 نیز عملکرد مشابهی داشتند. بنابراین شاید بهتر باشد هوا را با همان مشخصات 1250 دلاری اپل بگیرید. همچنین از یک دستگاه کمی سبک تر و یک دستگاه کاملاً بی صدا با فن یا سایر قطعات متحرک بهره مند خواهید شد. Air و Pro هم مجهز به Retina Display اپل هستند (اگرچه Pro کمی روشن تر است) و صفحه کلیدهای عالی طراحی مجدد این شرکت که مسافرت مناسبی را برای تایپ راحت ارائه می دهند.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر