موزیکال “Ratatouille” با الهام از TikTok از اول ژانویه بصورت آنلاین پخش خواهد شد.

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=8CYCPVe9NIE

این ایده ابتدا از طریق ویدئویی به نام Em Jaccs (e_jaccs) ایجاد شد قصیده ای برای رمی. این مورد توسط آهنگساز و تنظیم کننده Daniel Merzlaft مورد توجه قرار گرفت ، وی با الهام از پری دریایی کوچک، زیبایی و جانور ، منجمد و دیگر موزیکال های دیزنی. به دلیل مسدود شدن COVID-19 ، سازندگان دیگر با زمان در دست ، به زودی آهنگ های خاصی را برای شخصیت های مختلف و ایده راتاتویی: موزیکال جان خود را گرفت.

سرانجام ، برخی از شخصیت های برادوی ، از جمله اندرو بارت فلدمن بازیگر ، به این مهمانی پیوستند و میلو مانهایم ، کانال دیزنی راتاتویی رپ در دنیای دیزنی به برکت دیزنی. سرانجام ، Seaview وارد کار شد و اعلام کرد که یک رویداد بلیط دیجیتال تولید شده با TikTok و TodayTix Presents را ارائه می دهد.

هنوز مشخص نیست که چه کسی در تولید نقش خواهد داشت ، اما تولیدکنندگان قول می دهند جزئیات بیشتری را در تاریخ بعدی ارائه دهند. بلیط برای راتاتویی: موزیکال TikTok آنها اکنون با سود 5 تا 50 دلار با سود حاصل از صندوق بازیگران به فروش می رسند.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
CERN در حال دسترسی به داده های برخورد دهنده بزرگ هادرونی است

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girisMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet