موزیکال “Ratatouille” با الهام از TikTok از اول ژانویه بصورت آنلاین پخش خواهد شد.


https://www.youtube.com/watch؟v=8CYCPVe9NIE

این ایده ابتدا از طریق ویدئویی به نام Em Jaccs (e_jaccs) ایجاد شد قصیده ای برای رمی. این مورد توسط آهنگساز و تنظیم کننده Daniel Merzlaft مورد توجه قرار گرفت ، وی با الهام از پری دریایی کوچک، زیبایی و جانور ، منجمد و دیگر موزیکال های دیزنی. به دلیل مسدود شدن COVID-19 ، سازندگان دیگر با زمان در دست ، به زودی آهنگ های خاصی را برای شخصیت های مختلف و ایده راتاتویی: موزیکال جان خود را گرفت.

سرانجام ، برخی از شخصیت های برادوی ، از جمله اندرو بارت فلدمن بازیگر ، به این مهمانی پیوستند و میلو مانهایم ، کانال دیزنی راتاتویی رپ در دنیای دیزنی به برکت دیزنی. سرانجام ، Seaview وارد کار شد و اعلام کرد که یک رویداد بلیط دیجیتال تولید شده با TikTok و TodayTix Presents را ارائه می دهد.

هنوز مشخص نیست که چه کسی در تولید نقش خواهد داشت ، اما تولیدکنندگان قول می دهند جزئیات بیشتری را در تاریخ بعدی ارائه دهند. بلیط برای راتاتویی: موزیکال TikTok آنها اکنون با سود 5 تا 50 دلار با سود حاصل از صندوق بازیگران به فروش می رسند.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>