معاملات جمعه Xbox Black قیمت Game Pass Ultimate و کنترل کننده ها را کاهش می دهد


اگر برای انجام بازی با خانواده خود به یک گیم پد اضافی نیاز دارید ، یا فقط به یک کنترلر برای دستگاه دیگر نیاز دارید. مایکروسافت جدیدترین نسل کنترلر بی سیم Xbox خود را بین 22 نوامبر و 30 نوامبر با قیمت 40 دلار از طریق فروشگاه هایی مانند آمازون یا فروشگاه خود و یا 20 دلار زیر قیمت معمولی فروخته است. این معامله صرف نظر از انتخاب رنگ اعمال می شود.

خرید کنترل کننده بی سیم Xbox در آمازون خرید کنترل کننده بی سیم Xbox در فروشگاه مایکروسافت

و بله ، برای بازی های فردی معاملات انجام می شود. مایکروسافت تخفیف های چشمگیری را در عناوین Xbox One ، Series X و Series S از جمله نسخه های کاملاً جدید ارائه می دهد. عذاب ابدی تقریباً کمتر از 20 دلار یا دو سوم عظیم زیر قیمت معمول 60 دلار است. همچنین می توانید دریافت کنید تماشای لژیون سگ ها با 40 دلار انتقام جویان مارول با قیمت 30 دلار یا کم ارزش جنگ ستارگان: جوخه ها با قیمت 24 دلار. برخی از جدیدترین بازی های ورزشی EA نیز با هم به فروش می رسند قهرمانان FIFA 21 قهرمانان و NHL 21 تا 36 دلار و Madden NFL 21 Deluxe Edition به 44 دلار کاهش یافت.

انتظار فروش Xbox Series X و Series S را نداشته باشید. هر دو سیستم کاملاً جدیدی هستند و مایکروسافت انتظار دارد در چند ماه آینده هر کنسولی را که می تواند بفروشد. با این حال ، فروش جمعه سیاه می تواند بسیار شیرین باشد. Game Pass Ultimate با کمترین تلاش به شما یک کتابخانه عالی و پخش جریانی ابر می دهد – این ممکن است فقط همان چیزی باشد که شما هنگام تعطیلات در خانه هستید.

حتما بخوانید:
دلایلی که خرما می تواند جایگزین مکمل های انرژی باشد

دنبال می کنم EngadgetDeals در توییتر برای آخرین معاملات فنی و نکات خرید.
منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید