مایکروسافت پس از پیگیری انتقادات ، ابزار ارزیابی عملکرد خود را اصلاح می کند


در پاسخ ، مایکروسافت گفت که نام کاربری را از رتبه بندی عملکرد حذف می کند. جارد اسپاتارو ، معاون رئیس شرکت مایکروسافت 365 در یک پست وبلاگ نوشت ، در عوض ، “ارتباطات ، جلسات ، همکاری محتوا ، کار گروهی و تحرک در رتبه بندی عملکرد ، داده ها را فقط در سطح سازمان جمع می کند.” به همین ترتیب ، هیچ کس در سازمان “نمی تواند از امتیاز عملکرد برای دسترسی به داده های مربوط به نحوه استفاده کاربر از برنامه ها و خدمات Microsoft 365 استفاده کند.”

سه عامل دیگر که نظارت بر عملکرد نظارت می کند – سلامت برنامه مایکروسافت 365 ، اتصال شبکه و تجزیه و تحلیل نقطه پایانی – به هیچ وجه با نام های کاربری مرتبط نیستند. در عوض ، طبق گفته اسپاتارو ، این نتایج با استفاده از “شناسه های سطح دستگاه” به بخش های IT کمک می کند تا با پشتیبانی فنی فعال ، موضوعات مختلف را شناسایی و برطرف کنند.

اسپاتارو متذکر شد که این ابزار برای ارزیابی عملکرد هر کاربر طراحی نشده است – بلکه باید روی پیاده سازی فناوری در داخل یک سازمان متمرکز باشد. مایکروسافت قصد دارد این موضوع را در رابط کاربری روشن کند و “افشای حریم خصوصی ما در محصول را بهبود بخشد تا مدیران IT دقیقاً بدانند که ما چه کاری انجام می دهیم و پیگیری نمی کنیم.”


منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
در مورد صادرات کالا در ویکی تابناک بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید