مایکروسافت اج اکنون ابزار کوپن داخلی را ارائه می دهد


همین نماد به شما امکان استفاده از ویژگی جدید کوپن اج را نیز می دهد. هنگامی که شما بازدید یک وب سایت جدید، مرورگر را به شما اطلاع اگر کوپن است که شما می توانید استفاده کنید برای ذخیره کردن مقداری پول وجود دارد. وقتی آماده پرداخت هزینه ای هستید ، می توانید Edge را برای استفاده از همه کوپن های موجود درخواست کنید تا ببینید چه کسی مهمترین تخفیف را به شما ارائه می دهد.

مایکروسافت

خارج از اج ، مایکروسافت در حال راه اندازی مرکز خرید جدید بینگ است. در اینجا می توانید تبلیغات جدید خرده فروشان مختلف را مشاهده کرده و آنها را بر اساس محصولات محبوب ، مارک ها ، دسته ها و موارد دیگر مرتب کنید.

همانطور که اشاره کردیم وقتی مایکروسافت ماه گذشته برای اولین بار ابزاری برای مقایسه قیمت به Edge اضافه کرد ، بسیاری از قابلیت های خرید همراه Edge اکنون از طریق پسوندهای شخص ثالث در دسترس است. شما می توانید عملکرد جدید مهمانی را با ابزارهایی مانند Honey کپی کنید. در برخی موارد ، آنها ویژگی های پایدار و جامع تری را در اختیار شما قرار می دهند. با این وجود ، با عملکرد طبیعی ، می توانید با نصب یک افزونه کوچکتر در مرورگر خود کنار بیایید.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>