[ad_1]

همین نماد به شما امکان استفاده از ویژگی جدید کوپن اج را نیز می دهد. هنگامی که شما بازدید یک وب سایت جدید، مرورگر را به شما اطلاع اگر کوپن است که شما می توانید استفاده کنید برای ذخیره کردن مقداری پول وجود دارد. وقتی آماده پرداخت هزینه ای هستید ، می توانید Edge را برای استفاده از همه کوپن های موجود درخواست کنید تا ببینید چه کسی مهمترین تخفیف را به شما ارائه می دهد.

Microsoft Edge Coupon Tool

مایکروسافت

خارج از اج ، مایکروسافت در حال راه اندازی مرکز خرید جدید بینگ است. در اینجا می توانید تبلیغات جدید خرده فروشان مختلف را مشاهده کرده و آنها را بر اساس محصولات محبوب ، مارک ها ، دسته ها و موارد دیگر مرتب کنید.

همانطور که اشاره کردیم وقتی مایکروسافت ماه گذشته برای اولین بار ابزاری برای مقایسه قیمت به Edge اضافه کرد ، بسیاری از قابلیت های خرید همراه Edge اکنون از طریق پسوندهای شخص ثالث در دسترس است. شما می توانید عملکرد جدید مهمانی را با ابزارهایی مانند Honey کپی کنید. در برخی موارد ، آنها ویژگی های پایدار و جامع تری را در اختیار شما قرار می دهند. با این وجود ، با عملکرد طبیعی ، می توانید با نصب یک افزونه کوچکتر در مرورگر خود کنار بیایید.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر