[ad_1]

برخی از قوانین جدید ممکن است در برخی موارد خدمات استقبال خودرو را ترجیح دهد. آنها نمی توانند بیش از 1.5 برابر کرایه پایه اضافی دریافت کنند ، اما همچنین می توانند 50 درصد برای تشویق سفر بیشتر هزینه کنند. آنها همچنین می توانند سفرهای مشترک با اتومبیل های شخصی را ارائه دهند ، اگرچه رانندگان محدود به چهار سفر بین شهری در روز و دو سفر بین شهری در هفته هستند.

این می تواند منجر به نتیجه ای متفاوت برای رانندگان شود. اگرچه این می تواند اعتماد به نفس را در Uber و موارد مشابه Ola افزایش دهد ، Ujjwal Chaudhry ، شریک Redseer هشدار داد که با محدود کردن قیمت ها و افزایش قیمت ، در واقع می تواند به درآمد خانه آسیب برساند. چادری گفت: این امر همچنین می تواند قیمت ها را افزایش دهد و زمان انتظار را افزایش دهد.

نتیجه هرچه باشد ، احتمال دارد دیگران از نزدیک تماشا کنند. شرکت هایی مانند Uber و Lyft سختگیرانه تر از رویه های خود عمل می کنند ، کالیفرنیا از رانندگان خود می خواهد به جای کار پیمانکار با محافظت کمتر ، به عنوان کارمند رفتار کنند. چه در موفقیت و چه در شکست ، قوانین هند می تواند زمینه ساز دولتهایی شود که یا رهنمودهای خود را تعیین نکرده اند یا بدنبال اصلاح هستند.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر