[ad_1]

ممنوعیت تبلیغات مربوط به موضوعات سیاسی و اجتماعی در ایالات متحده توسط فیس بوک همچنان ادامه دارد زیرا این شرکت – و سایر شرکت ها ، از جمله گوگل – سعی در جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط پس از انتخابات ریاست جمهوری دارند.

مدیر محصولات فیس بوک ، سارا شیف ، در یک پست وبلاگ نوشت: “ما در حال توقف موقت تبلیغات برای مسائل اجتماعی ، انتخابات یا سیاست در ایالات متحده هستیم.” “با این حال ، در هفته های اخیر ، بازخورد کارشناسان و تبلیغ کنندگان را در سراسر طیف سیاسی در مورد اهمیت صدا و استفاده از ابزارهای ما برای رسیدن به رای دهندگان قبل از دور دوم انتخابات گرجستان شنیده ایم.”

انتخابات گرجستان مشخص خواهد کرد که آیا دموکرات ها در مجلس سنا پیروز خواهند شد یا اکثریت جمهوری خواه باقی خواهند ماند. جو بایدن دموکرات انتخابات ریاست جمهوری را تأمین کرد و دموکرات ها مجلس را به دست آوردند. پیروزی در گرجستان در سالهای آینده قدرت قابل توجهی به حزب می بخشد. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، ادعاهای بی اساس ، آشکار و کاملاً نادرستی از کلاهبرداری در دور دوم انتخابات در جورجیا را مطرح کرد. رای گیری زودهنگام در این ایالت آغاز شده است و انتخابات خود در 5 ژانویه برگزار می شود.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر