فیس بوک از مالک وب سایت به دلیل حذف 100000 حساب اینستاگرام شکایت کرده است


فیس بوک شکایتی دیگر علیه توسعه دهنده ای که از سیستم عامل خود سو استفاده کرده است ، تشکیل داده است. این شرکت گفت که از Ensar Sahinturk ، که ادعا کرده با استفاده از اطلاعات پاک شده از حساب های عمومی ، شبکه ای از سایت های شبیه سازی شده اینستاگرام را مدیریت کرده است ، شکایت کرده است.

طبق گزارش فیس بوک ، Sahinturk ، یک شهروند ترکیه ، جزئیات را از هزاران حساب عمومی اینستاگرام برای ایجاد سایت های خود پاک کرد. فیس بوک در بیانیه ای گفت: “Sahinturk از نرم افزار اتوماسیون برای پاره کردن پروفایل های عمومی ، عکس ها و فیلم ها از بیش از 100000 حساب اینستاگرام بدون اجازه اینستاگرام و نقض شرایط ما استفاده می کند.” “سپس او این داده ها را در شبکه ای از سایت های شبیه سازی منتشر می کند ، جایی که هر کسی می تواند نام کاربری اینستاگرام را برای مشاهده پروفایل کاربر ، عکس ، فیلم ، داستان ، هشتگ و مکان اینستاگرام وارد کند.”


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>