عینک های هوشمند آمازون که توسط الکسا مجهز شده اند هم اکنون به طور گسترده تری در دسترس هستند


Echo Frames هنوز یک فیلتر VIP دارد که فقط شما را از اعلان های برنامه ها و مخاطب های خاصی که می خواهید از آنها بشنوید هشدار می دهد ، اما آمازون پشتیبانی از پیام رسانی گروهی و تقویم ها را به شما اضافه کرده است. سرانجام ، اولین فریم ها فقط در رنگ مشکی موجود بودند ، اما به روزرسانی امروز گزینه های لاک پشت و آبی را نیز اضافه می کند.

این به روزرسانی ها به این معنی است که آمازون قیمت را کمی افزایش داده است – قیمت نسخه جدید Echo Frames 250 دلار در مقایسه با نسخه 180 دلار برای نسخه 1 ، 250 دلار است. امروز برای پیش سفارش در دسترس هستند و تا 10 دسامبر ارسال می شوند.

در همان زمان ، آمازون اعلام کرد که دومین پروژه Day 1 خود ، حلقه Echo Loop ، به عنوان یک محصول کامل به تولید نمی رسد. تولید و فروش به اتمام رسیده است ، اما آمازون می گوید حلقه های مشتری مانند الان کار می کنند و به روز رسانی و پشتیبانی را ادامه می دهند.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>