[ad_1]

Corsair K60 RGB Pro

کریس Naudus / Engadget

از بالا که مشاهده می شود ، به نظر نمی رسد تفاوت زیادی بین مدل معمولی K60 و مدل کم مشخصات وجود داشته باشد. تعداد آنها به همان تعداد کلید بسته بندی شده در یک عرشه است که عرض و عمق آن برابر است. این ارتفاعی است که تفاوت اصلی را نشان می دهد ، زیرا نسخه کم مشخصات نه میلی متر کوتاهتر از خواهرش است. به نظر خیلی زیاد تغییر نمی کند اما دارد.

رنگ های K60 Pro Low Profile در مقایسه بی صدا به نظر می رسند و K60 بلندتر مانند Times Square می درخشد. این تا حدی به این دلیل است که ، در حالی که درپوش های کلیدی در هر دو مدل یکسان هستند ، کلیدهای کم مشخصات کوتاه تر هستند و اجازه می دهند نور کمتری از زیر درپوش خارج شود. بنابراین ، صفحه کلید در نهایت نه تنها از نظر ارتفاع بلکه از نظر طراحی نیز از نمای کم برخوردار است.

Corsair K60 RGB Pro

کریس Naudus / Engadget

K60 Pro معمولی از خط Cherry Viola و سوئیچ های صاف استفاده می کند که احساس خوبی دارند اما با فشار دادن آنها صدای خراش متالیک سبک منتشر می شود. هنگام استفاده از هدفون مسئله چندان مهمی نیست ، اما اگر کسی در اطراف شما دارای شنوایی حساسی باشد ، ممکن است این موضوع را آزاردهنده بداند. گوش دادن و تایپ کردن مشخصات پایین بسیار لذت بخش تر است. کلیدهای کم سرعت Cherry MX Speed ​​آن در مقایسه با سایر عرشه های Corsair احساس نرمی و خفه شدن می کنند ، اما هنوز هم یک بازتاب بسیار سخت برای آنها با یک نقطه ماشه فوق العاده کوتاه وجود دارد. این فشار کوتاه به این معنی است که اگر دست شما باید از روی عرشه برود ، برخورد تصادفی با نوار فاصله آسان است ، اما من با کلید دیگری مشکلی نداشتم.

از آنجا که هیچ کلید یا صفحه شماره گیری دیگری روی صفحه کلید وجود ندارد ، کلیه سفارشی سازی ها باید از طریق نرم افزار iQUE Corsair انجام شود که طی سال های گذشته فقط کاربر پسندتر شده است. ایستگاه از پیش تنظیم شده زیادی وجود دارد ، بنابراین مجبور نیستید زمان زیادی را برای طراحی مدل ها صرف کنید و اگر سعی می کنید “تجهیزات بازی” را تجربه نکنید ، فقط می توانید کل عرشه را سفید کنید.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر