صفحه کلید جادویی اپل برای iPad در آمازون به 250 دلار کاهش می یابد


صفحه کلید جادویی به طرز مغناطیسی به iPad شما متصل می شود و تجربه تایپ را بسیار شبیه به جدیدترین MacBook Air و Pro فراهم می کند. به جای دکمه های قدیمی (و ناامید کننده) پروانه ، از کلیدهای ضامن قیچی جدید Apple در اینجا استفاده می شود که تایپ آنها بسیار راحت تر و راحت تر است. مساحت صفحه کلید فقط کمی از MacBook Pro باریک است ، بنابراین اگر از قبل با صفحه کلیدهای سبک اپل آشنا هستید دیگر لازم نیست به آن عادت کنید. صفحه ترکیبی شیشه ای داخلی اگرچه عرض آن بلندتر است ، اما هنگام استفاده از iPad به عنوان لپ تاپ از صفحه لمسی دقیق تر و قابل استفاده تر از صفحه لمسی است.

کریس ولاسکو از Engadget همچنین دریافت که تمام لوازم جانبی ساکت ، قوی و آسان برای استفاده در دامان شما است. بسیاری از موارد صفحه کلید وقتی از آنها استفاده می کنید ، در دامان خود تردید دارند (حداقل) ، و این می تواند تجربه استفاده از رایانه لوحی به عنوان لپ تاپ را کاهش دهد. اما Magic Keyboard به خوبی از پس iPad برمی آید و کل بسته بندی آن نسبت به بسیاری از لوازم جانبی دیگر مانند آن پایدارتر است.

اما حتی وقتی 300 دلار یا بیشتر برای یک صفحه کلید تبلت هزینه می کنید ، باز هم باید فداکاری کنید. از یک طرف ، از پورت USB-C صفحه کلید Magic می توان برای شارژ iPad استفاده کرد ، اما نمی تواند لوازم جانبی USB-C را استفاده کند. همچنین ، صفحه کلید Magic دارای دامنه حرکتی محدودی در مقایسه با یک لپ تاپ واقعی است ، بنابراین شما همیشه نمی توانید زاویه دید مورد نظر خود را بدست آورید.

حتما بخوانید:
Xbox یک دکمه مکث از راه دور به والدین می دهد

از این گذشته ، Magic Keyboard برای کسانی که تجربه تایپ عالی و لغزشی همراه با لوازم جانبی ممتاز اپل را دارند ، بهترین است. هر دو مدل اکنون با قیمت مناسبتر خرید بهتری دارند – اما اگر می خواهید حتی کمتر هزینه کنید ، ما چیزی مانند قاب صفحه کلید Folio Touch Logitech را پیشنهاد می دهیم که 160 دلار قیمت دارد و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به ارائه شده توسط اپل.

دنبال می کنم EngadgetDeals در توییتر برای آخرین معاملات فنی و نکات خرید.
منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید