صدها مورد از این بسته آموزش صدور گواهینامه سیسکو را ذخیره کنید


این بسته شامل چهار دوره غنی از اطلاعات است که یک وظیفه مضاعف را انجام می دهند. آنها نه تنها مهارتهای اساسی در مدیریت شبکه ، مهندسی و عملیات مرکز داده را به شما می آموزند ، بلکه همچنین به شما کمک می کنند در اولین تلاش خود چندین آموزش حرفه ای را آموزش داده و امتحان کنید. بنابراین ، با استفاده از این بسته ، از پیکربندی و مدیریت اتصال شبکه بی سیم و بی سیم گرفته تا عیب یابی و موارد دیگر ، مهارت های عملی ، عملی شبکه و فناوری اطلاعات را می آموزید.

بنابراین ، هنگامی که زمان شرکت در آزمون Cisco Certified Network Administrator (CCNA) 200-301 فرا می رسد ، شما قبلاً دانش و تجربه لازم برای دستیابی آسان به این گواهینامه استاندارد شبکه را دارید. به همین ترتیب ، این بسته به شما کمک می کند تا از سایر گواهینامه های تخصصی سیسکو که می توانند افق های حرفه ای شما را گسترش دهند ، اطمینان حاصل کنید. به یک معنا ، آماده سازی برای آزمون Cisco Certified Network Professional (CCNP) Enterprise ENSARI ، آزمون CCNP Enterprise ENSLD (300-420) و آزمون CCNP Enterprise ENCOR (350-401) به همین آسانی است.

دوره ها شامل:

  • سیسکو CCNA 200-301

  • Cisco CCNP Enterprise ENARSI (آزمون 300-410)

  • Cisco CCNP Enterprise ENSLD (300-420)

  • Cisco CCNP Enterprise ENCOR (350-401)

کارفرمایان برای داشتن شانس در دنیای تجارت دیجیتال امروز به کارمندانی با تکنیک و باتجربه نیاز دارند و این مجموعه دوره های آنلاین می تواند به شما کمک کند مهارتهایی را کسب کنید که برای ارزشمند شدن از نظر آنها نیاز دارید. بسته آموزشی کامل صدور گواهینامه Enterprise 2021 ، معمولاً 1،180 دلار ، فقط برای مدت زمان محدود 49 دلار یا 95٪ به فروش می رسد.

حتما بخوانید:
نینتندو انتقال تصاویر از Switch را به تلفن ها و رایانه آسان می کند

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

Engadget با ادغام می شود StackSocial به شما پیشنهادات جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را ارائه دهد. این پست تصویب ویرایش نیست و ما سهمی از کل فروش ها را کسب می کنیم. اگر درباره محصولی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید اینجا.


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید