صبح بعد – Engadget


با نزدیک شدن به سال ، برخی از نویسندگان Engadget بازی هایی را که بیشترین لذت را در سال 2020 دارند برجسته کرده اند. با وجود بازی های جدید و قدیمی در لیست ، دیدن این موارد تعجب آور نیست عبور از حیوانات: افق های جدید، ارواح تسوشیما، هادس و پسران پاییزی در لیست ، اما سایبرپانک 2077 ممکن است شما را شوکه کند.

بهترین های سال 2020

هنوز هم ارزش دادن بازی های “Before Times” را دارد ، بنابراین از این موارد صرف نظر نکنید Red Dead Redemption 2 یا… 64. ماریو؟

“ریچارد لاولر”.

طبق یکی از منابع ، طراحی “سطح بعدی” است.

طبق گزارشی توسط رویترز، اپل ممکن است تولید وسیله نقلیه الکتریکی خود را از اوایل سال 2024 آغاز کند. این ماشین مبتنی بر باتری است که دارای یک طراحی تک سلولی “دستیابی به موفقیت” است ، احتمالاً با استفاده از شیمی فسفات آهن لیتیوم (LFP) ، که نیازی به کبالت ندارد. با این حال، رویترز هشدار می دهد که تاخیرهای مربوط به بیماری همه گیر می تواند تولید را به سال 2025 یا بعد بازگرداند ، و این احتمال وجود دارد که اپل تصمیم بگیرد دامنه پروژه را کاهش دهد.
به خواندن ادامه دهید.

همچنین یک مزرعه ساحلی جدید برای تجربه وجود دارد.

Stardew Valley

Stardew Valleyبه روزرسانی محتوای 1.5 امروز از طریق رایانه در دسترس است. طبق گفته توسعه دهنده Eric “ConcernedApe” Barone ، اوایل سال آینده با راه اندازی دستگاه های تلفن همراه که بعداً دنبال خواهد شد ، کنسول ها به نمایش در می آید – اگرچه هنوز برنامه نهایی برای مورد دوم وجود ندارد.

حتما بخوانید:
تونیک یا بلوز یا شومیز؟

بزرگترین تغییر حالت جدید مبل تعاونی است که باعث ارتقا می شود Stardew Valleyقابلیت های چند نفره موجود به شما و سه نفر دیگر امکان بازی در همان صفحه را می دهد. با درخواست از رابین نجار برای ساختن کلبه در مزرعه خود می توانید بازی مشترک را شروع کنید. همچنین گزینه ای وجود دارد که به محض شروع یک بازی جدید امکان بازی مشترک را فراهم می کند.
به خواندن ادامه دهید.

در تریلر از Quibi نام برده می شود.

مرگ تا سال 2020 (L تا R) SAMUEL L. JACKSON به عنوان یک جبهه جانبی در مرگ تا سال 2020 Kr.  © 2020 کلیه حقوق محفوظ است

طبق خلاصه داستان این فیلم ویژه ، که “داستان سال وحشتناکی که بود را روایت می کند” ، تصاویر اخبار و ظاهر (و احتمالاً نظرات ترش) شخصیت های خیالی را با هم ترکیب می کند. پیش پرده شامل برخی از چهره های شناخته شده ای است که در ظاهر می شوند مرگ تا سال 2020مانند ساموئل ال جکسون ، هیو گرانت ، لیزا کودرو ، کومائل نانجانی ، تریسی اولمن ، لسلی جونز ، کریستین میلیوتی و جو کوری.
به خواندن ادامه دهید.

با حمایت مالی StackCommerce

StackCommerce


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید