شما می توانید بیش از 100 دلار در این ساعت هوشمند پس انداز کنید


این ساعت هوشمند دارای 15 ویژگی است که به شما کمک می کند تا در فرم و سر و صدا باشید. به عنوان مثال ، شما یک ابزار ردیابی فعالیت ، یک ضربان سنج قلب ، یک کالری شمار ، یک خواب ، یک اکسیژن خون و یک فشار خون دارید. این ویژگی ها اطلاعاتی را بر اساس داده های مربوط به تناسب اندام و سلامتی شما به شما می دهند که اندازه گیری سلامتی شما را در یک زمان مشخص آسان می کند. همچنین با کنترل های موسیقی ، اعلان های پیامکی / تماس ، زنگ هشدار ، زمان سنج و موارد دیگر همراه است. بنابراین ، از گوش دادن به موسیقی و پادکست ها تا برقراری ارتباط با همکاران و خانواده – همه در حالی که از خواب بیدار می شوید با یک ایده واضح از آنچه در خارج از منزل انتظار دارید ، با این ساعت هوشمند به روز باشید.

این ساعت هوشمند به همان اندازه ارزشمند ، راحتی ، سبک و راحتی را فراهم می کند. بند سیلیکونی نرم آن پوشیدن را آسان می کند ، در حالی که طراحی مینیمالیستی آن به این معنی است که سبک است. به علاوه ، قاب اصلی ساعت هوشمند و صفحه نمایش 1.4 اینچی رنگی ، بدون توجه به سبک و موقعیت شما ، آن را به یک وسیله جانبی خارق العاده تبدیل کرده است. سرانجام ، این لوازم جانبی بلافاصله به شیرها و اسلایدها پاسخ می دهد. یعنی شما می توانید با این ساعت هوشمند به همان اندازه طبیعی که مچ دست خود را برای مدت زمان بررسی می کنید تعامل داشته باشید.

حتما بخوانید:
ارزان ترین قیمت تخت بادی و فروش تخت خواب بادی اینتکس

ساعت های هوشمند افراد با زندگی شلوغ را قادر می سازد تا از سلامتی و فعالیت های اجتماعی خود گرفته تا کارهای روزمره به طور موثر مدیریت کنند. Smartwatch Round Face Monitor Monitor & Activity Tracker ویژگی ها و سبک مورد نظر شما را بدون ایجاد مزاحمت برای بانک فراهم می کند. معمولاً 149 دلار ، برای مدت محدودی با 50 دلار یا 66 درصد تخفیف فروخته می شود. شما همچنین می توانید از کد کوپن SAVE15NOV با 15٪ تخفیف اضافی قبل از جمعه سیاه و قیمت نهایی فروش 43 دلار استفاده کنید.

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

Engadget با ادغام می شود StackSocial به شما پیشنهادات جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را ارائه دهد. این پست تصویب ویرایش نیست و ما سهمی از کل فروش ها را کسب می کنیم. اگر درباره محصولی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید اینجا.


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید