سینت سایزر صوتی دارای دندان به همان اندازه شاد و ترسناک است


نه ، سال 2020 هنوز با یک فناوری عمیقا نگران کننده به پایان نرسیده است. هنرمند Love Hulten VOC-25 را ساخته است ، یک سینتی سایزر صوتی که در آن هر کلید با مجموعه ای از دندانهای پلاستیکی نشان داده می شود. بله ، آنقدر که به نظر می رسد در عمل عجیب است. هنگام تشکیل یک گروه کر دیجیتالی ، قطعه ای بنوازید و پچ پچ دندان ها را تماشا کنید. این ساخته شده از اختراع سیمونه گیرز مخترع است که ابزاری از دندان درست می کند ، اما به نوعی می تواند نگران کننده باشد.

این یک دستگاه بسیار کاربردی است. شما نمونه های صوتی را از طریق USB در کنسول بارگیری می کنید ، در حالی که برد Axoloti ورودی MIDI را از طریق تابلوهای کنترل داخل “مانیتور” دستگاه مشابه PC به جریان مستقیم تبدیل می کند. تخته نرد سفارشی به هدایت آواز عجیب و غریب شما کمک می کند. این یک ماشین کاملا مستقل است که می تواند از بلندگوهای داخلی برای پخش خروجی شما استفاده کند ، اگرچه برای جلوگیری از سر و صدای ناخواسته می توانید از خروجی مونو استفاده کنید.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>