سگا به عنوان بخشی از شصتمین سالگرد تاسیس خود ، دانش هواداران را آزمایش خواهد کرد


سگا به شما فرصتی می دهد تا ثابت کنید چقدر طرفدار بزرگی دارید. سازنده بازی های ویدیویی به عنوان بخشی از جشن 60 سالگرد خود ، سال آینده سگا را امتحان می کند. این آزمون که سگا تست نامیده می شود ، دارای 60 س multipleال چند گزینه ای خواهد بود و شما فقط 60 ثانیه فرصت خواهید داشت تا به هرکدام از آنها پاسخ دهید. این شامل همه موارد مربوط به سازنده ، از جمله تاریخچه بازی های آنلاین ، عناوین بازی های ویدیویی و سخت افزار ، نحوه ارائه بازی های وی در خارج از کشور و حتی فعالیت های شرکت خواهد بود. طبق وب سایت رسمی این رویداد ، آزمون برای “طرفداران سرسخت سگا” است.

این شرکت طی چندین روز میزبان سه جلسه آزمون مشابه خواهد بود: جلسه اول در 23 ژانویه 2021 برگزار می شود. 20:00 به وقت ژاپن / 6 صبح به وقت ET ، جلسه دوم در 24 ژانویه 10 بامداد ژاپنی است زمان (23th 20:00 ET) و آخرین در 24th 17:00 به وقت ژاپن / 3:00 ET برگزار می شود. می توانید انتخاب کنید که کدام برنامه برای شما مناسب باشد ، اما می توانید سه بار در آزمون شرکت کنید – فقط بالاترین امتیاز شما ثبت می شود. لطفا توجه داشته باشید که برای شرکت در این زمینه باید از قبل ثبت نام کنید و می توانید از 12 ژانویه این کار را انجام دهید.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>