سامسونگ SmartThings اکنون می تواند دستگاه های Google Nest را کنترل کند

[ad_1]

Bixby ، دستیار صوتی فعال شده سامسونگ را به خاطر دارید؟ اگرچه به نظر نمی رسد این شرکت به کنار گذاشتن سرانجام هوش مصنوعی نزدیکتر باشد ، حداقل این امکان برای افراد فراهم است که از Google Assistant در دستگاه های خود استفاده کنند. از ژانویه ، گوگل و سامسونگ قصد دارند سیستم عامل های مربوطه خود را از نزدیک ادغام کنند. برای مبتدیان ، شما می توانید دستگاه های Nest خود ، از جمله دوربین ، ترموستات و زنگ ها را از طریق برنامه های SmartThings سامسونگ کنترل کنید. اگر اتفاقاً یک تلویزیون یا دستگاه سامسونگ سازگار داشته باشید ، از آنجا نیز می توانید این دستگاه های Nest را کنترل کنید.

هر دو شرکت همچنین فرآیند فعال کردن دستیار در دستگاه های سامسونگ شما را ساده تر کرده اند تا شما را به آزمایش هوش مصنوعی ترغیب کنند. اکنون این تنظیمات شامل ورود به سیستم یکی از چندین برنامه سامسونگ از جمله SmartThings و اتصال به دستیار است. علاوه بر این ، تعامل با دستگاه های سامسونگ از طریق دستیار به شش زبان دیگر ، از جمله فرانسه ، آلمانی ، پرتغالی ، ژاپنی و ، شاید بیش از همه ، از دید سامسونگ ، کره ای امکان پذیر است.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

حتما بخوانید:
بهترین تلویزیون با کیفیت تصویر بالا در سال ۲۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes1xbet-girisMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbet