سال جستجوی گوگل سال 2020 را به یک دهه کامل تبدیل می کند


اگر از من بخواهید که همه اتفاقات امسال را به شما بگویم ، احتمالاً باید چند دقیقه ای بخوابم تا از پس مشکلات 2020 برآیم. خوشبختانه گزارش سالانه روند جستجوی Google رسیده است تا نگاهی بی طرفانه به ما داشته باشد تمام ذهن ما و جای تعجب نیست که جستجوی ما بیشتر حول بیماری همه گیر COVID-19 بود که بلافاصله زندگی روزمره ما را تغییر شکل داد. انتخابات جنجالی آمریکا ، جایی که جو بایدن دونالد ترامپ را شکست داد. و اعتراضات “زندگی سیاه” اهمیت دارد ، که باعث شد مردم در سراسر جهان نژادپرستی را بشناسند و با آن مبارزه کنند.

https://www.youtube.com/watch؟v=rokGy0huYEA

از نظر اخبار و جستجوی کلی ، نتایج انتخابات در درجه اول قرار گرفت و به دنبال آن ویروس کرونا (که در پنج جستجوی اول سه مکان را به خود اختصاص داد) و کوبه برایانت. جو بایدن ، کیم جونگ اون و کامالا هریس بیشترین افراد مورد جستجو در سال بودند ، در حالی که تام هنکس هزینه های بازیگری را مدیریت می کرد (احتمالاً به این دلیل که او یکی از اولین کسانی بود که قرارداد COVID-19 را امضا کرد). برنده اسکار انگل بیشترین جستجوگر فیلم در سال بود ، اما این پیروزی فرهنگی توسط آن تساوی یافت پادشاه ببر بیشترین دنبال کردن برنامه تلویزیونی است. (سلام ، حداقل عالی است کبرا کای دوم شد.)


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>