[ad_1]

هر دو ساعت هوشمند در واقع زمان را با استفاده از شماره گیری استاندارد آنالوگ نشان می دهند ، اما Withings شامل یک شماره گیری اضافی است که پیشرفت شما را به سمت هدف روزانه نشان می دهد. یک صفحه نمایش دیجیتال گرد نیز وجود دارد که به همان اندازه شماره گیری اضافی است که آماری مانند ضربان قلب فعلی شما را نشان می دهد. با یک نگاه ، اکثر افراد نمی فهمند Steel HR یک ساعت هوشمند است ، اما کاربر اطمینان می یابد مراحل روزانه را دنبال کند. ، فاصله ، ضربان قلب و موارد دیگر ، در حالی که می دانید ساعت در بیشتر لباس های آنها متناسب است. در حالی که Steel HR و HR Sport معیارهای یکسانی را دنبال می کنند و عملکرد GPS متصل دارند ، تنها HR Sport به شما درجه تناسب اندام می دهد و حداکثر VO2 را محاسبه می کند.

این ساعت های هوشمند همچنین هشدارهای گوشی های هوشمند را روی مچ دست شما ارائه می دهند ، اما به جای نشان دادن پیام های کامل بر روی صورت آنها ، لرزش در ساعت ها متفاوت است تا سیگنال های خاصی را نشان دهد. هر دو تا 50 متر ضد آب هستند و دوام باتری دارند که با یک بار شارژ تا 25 روز طول می کشد. این بدان معناست که شما می توانید فعالیت روزانه خود را پیگیری کرده و تقریباً یک ماه بخوابید تا مجبور شوید دوباره روشن شوید.

علاوه بر دو ساعت ، ترازوی هوشمند Withings ‘Body + با قیمت 70 دلار در آمازون و باینگ نیز به فروش می رسد که 30 دلار از قیمت عادی آن است. این مقیاس را به دلیل طراحی لغزنده و توانایی شناسایی حداکثر هشت کاربر مختلف دوست داریم. اگرچه وزن را مانند هر مقیاس دیگر اندازه گیری می کند ، اما همچنین چربی بدن ، توده عضلانی و آبرسانی را اندازه گیری می کند و می توانید سود و زیان خود را در برنامه گوشی هوشمند ردیابی کنید.

دنبال می کنم EngadgetDeals در توییتر برای آخرین معاملات فنی و نکات خرید.[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر