سازمان دیده بان Hulu اکنون در دسترس همه مشترکان است


از اوایل ماه مه ، هولو شروع به آزمایش ویژگی Watch Party کرد. اکنون به صورت رسمی در دسترس است. مانند قبل ، این به شما و حداکثر هفت دوست و خانواده دیگر امکان می دهد هنگام فیلمبرداری از یک فیلم یا یک نمایش تلویزیونی با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. یک تغییر بسیار ارزشمند از زمان آزمایش این شرکت توسط این شرکت این است که این ویژگی برای همه مشترکین Hulu در دسترس است ، نه فقط برای کسانی که بدون تبلیغات هزینه گرانتر آن را پرداخت می کنند.

هولو

محدودیتی که باقی می ماند این است که شما نمی توانید از طریق برنامه Hulu شروع به پیوستن به حزب تماشا کنید یا به آن بپیوندید. آنها هنوز فقط از طریق وب سایت شرکت در دسترس هستند. با کلیک روی نماد واقع در صفحه نمایش یا جزئیات فیلم ، می توانید ساعت را ایجاد کنید. به گفته هولو ، این ویژگی با هزاران عنوان از جمله نمایش های معروف مانند یک مرد خانوادگی و لیسانس. ما امیدواریم که Hulu به زودی دسترسی Watch Party را برای برنامه های تلفن همراه و تلویزیونی خود گسترش دهد.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>