راهنمای خرید هدیه خرید Google به شما نشان می دهد آنچه همه خریداری می کنند


Google یک راهنمای خرید هدیه ، یک ریز سایت ارائه کرده است که به شما امکان می دهد دسته های محبوب را مرور کنید ، قیمت ها را مقایسه کنید و گزینه های خرید محلی را پیدا کنید. هنگامی که برای اولین بار آن را بازی می کنید ، می توانید به مناطق محصول آشپزها ، ورزشکاران ، تکنسین ها ، دکوراتورها ، معلمان سلامتی ، گیمرها و کودکان بروید. به عنوان مثال ، پس از کلیک بر روی منطقه “تکنسین ها” ، محبوب ترین محصولات از جمله Pixel 5 ، Apple Watch Series 6 و ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 را نشان می دهد.

انتخاب یک محصول خاص گزینه های مختلف خرده فروشی را نشان می دهد. به عنوان مثال ، اگر به پخش کننده جریانی Roku Express علاقه مند هستید ، می توانید آن را مستقیماً از Roku ، Office Depot یا Walmart تهیه کنید و ارزانترین گزینه مستقیماً از Roku است. همچنین می توانید بررسی های کاربران ، محصولات مشابه از همان سازنده و محصولات رقیب مانند Amazon Fire TV Stick و Chromecast خود گوگل را مشاهده کنید.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>