رئیس F1 می گوید این سریال بحث های “اساسی” با آمازون داشته است


در حالی که Netflix جذابیت ورزش های زنده را نادیده گرفت و دیزنی آن را در ESPN + رها کرد ، Amazon Prime Video شامل بازی های جریانی از یانکی ها ، MLS ، تنیس و حتی NFL است. در انگلیس ، او مسابقات لیگ برتر را میزبانی می کند و همچنین در آلمان جریان یوفا دارد. این سرویس ممکن است در جاذبه های فرمول 1 خود هدف اصلی دیگری داشته باشد بار مالی، مدیرعامل F1 ، چیس کری ، گفتگوهای “فعال” را تأیید کرد و گفت که این سری مسابقات با “آمازون و تمام سیستم عامل های دیجیتال جهانی” بحث کرده است.

این گفتگوها ممکن است چیزی را تغییر ندهند ، در فرمول 1 آمریکایی که از ESPN پخش می شود ، نمایش اسکای اسپورت در انگلیس. با این وجود ، با یک بیماری همه گیر ، این امر می تواند هم در سریال و هم در ESPN ، با خسارات قابل توجهی ، اوضاع را تغییر دهد. نت فلیکس برای زنده ماندن رانندگی کنید این مجموعه در حال حاضر تعدادی از بینندگان جدید در این ورزش را به خود جلب کرده و ممکن است F1 را به سمت مشاهده خدمات آنلاین به عنوان راهی برای عبور از محبوبیت در ایالات متحده سوق دهد.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>