“دفتر” از اول ژانویه به طور انحصاری در طاووس پخش می شود


https://www.youtube.com/watch؟v=ieSr3JNhNVo

تماشای دو فصل اول رایگان است ، خواه اشتراکی برای طاووس داشته باشید یا نه. سپس برای تماشای فصل های سه تا نه و همچنین قسمت های فوق الذکر Superfan به عضویت Peacock Premium – یا پشتیبانی تبلیغات ، یا اشتراک Peacock Premium Plus بدون آگهی – نیاز خواهید داشت. کسانی که می خواهند سریال را به زبان اسپانیایی ، با صوت دوبله یا زیرنویس تماشا کنند ، می توانند در ماه فوریه این کار را انجام دهند.

“پسندیدن دفتر گرگ دانیلز ، خالق نسخه آمریکایی این نمایش ، گفت: “به خانواده NBC ، دسترسی به بسیاری از مطالب اضافی که در ابتدا فیلمبرداری کردیم ، باز می شود.” دانیلز با ویراستاران اصلی نمایش کار کرد تا فیلم های موجود در قسمت های سوپرفان را پیدا کند. اگرچه او از طبقه اتاق ناهارخوری می آید ، اما او می گوید که “تماشای این صحنه ها” هنوز هم جالب است.

اگر فقط می خواهید نمایش را در بهترین حالت خود داشته باشید ، علاوه بر قسمت های Superfan ، پیکاک میزبان فیلم های پشت صحنه این برنامه از جمله گل آویزها و مصاحبه ها خواهد بود. علاوه بر این ، آنها لیستهایی از قسمتها انتخاب می شوند. اوه ، و آنها یک کانال ذن خاص خواهند بود که سر و صدای اطراف را از برنامه 24/7 پخش می کنند ، بنابراین شما می توانید احساس کنید که در حال کار بر روی Dunder Mifflin هستید “تجربه طاووس باید مانند یک جشن از دفتر برای طرفداران “، طبق گفته دانیلز و این فقط می تواند پایان یابد.

حتما بخوانید:
Spotify پس از نشت داده ها ، حساب های احتمالی آسیب دیده را بازنشانی می کند.


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید