[ad_1]

در بیانیه ارسال شده به خبرنگار هالیوود او حتی کمتر خودداری می کند ، و می گوید که این تصمیم “معنای اقتصادی” ندارد و ستاره های بزرگ “شب قبل از اینکه فکر کنند برای بزرگترین استودیوی فیلم کار می کنند ، به رختخواب می روند و از خواب بیدار می شوند تا بفهمند برای بزرگترین کار می کنند سرویس جریان ضعیف “

او فقط یک نام در لیست کسانی است که از این حرکت ناراحت هستند تنوع گزارش می دهد که سرگرمی افسانه ای – که به طور مشترک تأمین می شود تپه و Godzilla v. Kong – ممکن است علیه برادران وارنر شکایت کند. نیویورک تایمز جزئیات بیشتری در مورد عوامل پیچیده این حرکت وجود دارد ، زیرا همه تعجب می کنند که انتشار HBO Max چگونه بر میزان درآمد آنها تأثیر می گذارد. در حالی که استودیو ظاهرا برای پرداخت هزینه اضافی برای کارگردان و ستاره فیلم مذاکره کرده است Wonder Woman 1984، بسیاری از افراد و شرکتهایی که تحت تأثیر 2021 قرار گرفته اند ، در صورت اطلاع ، این تصمیم را چند دقیقه قبل از اعلام آن دریافتند.

طبق هر دو سایت ، نتفلیکس پیشنهاد خرید را دارد Godzilla v. Kong به مبلغ 250 میلیون دلار اما برادران وارنر جلوگیری از معامله نیویورک تایمز اعلام می کند که قرارداد HBO Max با حداقل 10 میلیون دلار یا 25 درصد از هزینه خالص تولید فیلم ، برای مجوزهای پخش هر فیلم به مدت 31 روز به شرکت برادران وارنر هزینه پروانه پرداخت خواهد کرد.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر