در مدت زمان کوتاهی ارائه های حرفه ای انجام دهید


Kroma ایجاد ارائه های خیره کننده و همچنین اینفوگرافیک ها ، پیشنهادها و تجسم داده های دیگر از هزاران الگوی ایجاد شده و ماهرانه را انتخاب کرده است. به عبارت دیگر ، برای قیمت یک دارایی واحد در یک ارائه ، این عضویت مادام العمر Kroma به شما امکان دسترسی نامحدود به مجموعه ای از الگوهای طراحی شده حرفه ای را می دهد که به شما امکان می دهد محتوا ، آرم و رنگ های برند خود را به راحتی وارد کنید. این رویکرد برای شمول و پیشرفت حتی موجب جلب اعتماد شرکت های بزرگ فناوری از جمله سامسونگ ، IBM و AT&T شده است.

فرض کنید با یک سرمایه گذار تماس گرفته اید و او می خواهد قبل از پایان هفته نقشه خود را بسازد. به جای اینکه فرصت را از دست بدهید یا یک ارائه نیمه کاره ارائه دهید ، می توانید به سرعت محتوای خود را وارد کنید و برای مدت زمان کمی آرم خود را به همراه رنگ های مارک اضافه کنید. سرعت و سهولتی که می توانید ارائه های جدید ، اینفوگرافیک ها ، تجسم داده ها و مواردی از این دست را ایجاد کنید ، به این معنی است که شما همیشه یک علامت تجاری حرفه ای با نام تجاری طرف علاقه مند ارائه می دهید. همچنین به شما فرصت کافی می دهد تا رشته خود را تمرین کرده و با اطمینان لازم برای جلب تصمیم گیرندگان اصلی و ذینفعان در اتاق – اعم از جلسه دیجیتال یا فیزیکی ، آن را ارائه دهید.

حتما بخوانید:
بهترین برنامه و نرم افزار تولید محتوا در سال 2021 برای حرفهای تر شدن

ارائه ، ارائه پروپوزال ، اینفوگرافیک یا تجسم داده ها که به صورت حرفه ای طراحی شده است ، به جای تخلیه منابع ارزشمند شما ، باید همیشه روابط تجاری موجود را تقویت کند یا درهای جدید را باز کند. Kroma Pro Plan: عضویت مادام العمر ، معمولاً 499 دلار ، فقط با مدت زمان محدود با 50 یا 89٪ تخفیف به فروش می رسد.

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

Engadget با ادغام می شود StackSocial به شما پیشنهادات جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را ارائه دهد. این پست تصویب ویرایش نیست و ما سهمی از کل فروش ها را کسب می کنیم. اگر درباره محصولی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید اینجا.


منبع: shose-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید