[ad_1]

StackCommerce

IFRS: 99 دلار | تخفیف: 44٪ قیمت فروش: 55 دلار

با این روش سرگرم کننده برای یادگیری برنامه نویسی رایانه ، به کودک خود کمک کنید تا مهارت های بنیادی را رشد دهد. این کیت ، مناسب برای دختران و پسران نه تا 12 سال ، شامل همه مواردی است که شما برای درک اصول کدگذاری و توسعه مهارت های اساسی برنامه نویسی نیاز دارید. همراه با سرو موتور ، سنسور اولتراسونیک ، ماژول آردوینو ، کابل های بلوز ، زنگ اخبار ، کابل داده USB و دستی. با استفاده از این مواد و همچنین پروژه های یادگیری نمونه ، فرزندان شما به سرعت و با ایجاد مهارت های جدید ، روند کدگذاری را کشف می کنند و از آن لذت می برند.

2 مجموعه رباتیک کنجکاو خود را برای سنین 7 تا 10 سال درست کنید

StackCommerce

IFRS: 119 دلار | تخفیف: 41٪ قیمت فروش: 70 دلار

با این DIY بچه های خود را به یادگیری اصول فن آوری رباتیک وادار کنید. این کیت که به همراه سنسور صدا ، زنگ اخبار ، سیم ، قفل و سنسور مجاورت ارائه می شود ، به کودکان هفت تا 10 ساله هر آنچه را که برای تأمین نیاز به فناوری رباتیک نیاز دارند ، می دهد. کیت کنجکاوی با 15 پروژه ارائه می شود که کودکان می توانند آنها را به اتمام برسانند ، همه شامل آموزش های گنجانده شده برای ساخت رباتیک و بازی در کمترین زمان است. به همان اندازه عالی ، ماژول های موجود در این کیت با LEGO سازگار هستند. بنابراین ، اگر کودک شما از قبل دارای LEGO است ، این کیت نیز راهی عالی برای افزایش ماندگاری این بلوک های پلاستیکی رنگی است.

3 کیت هنری رباتیک خود را برای سنین 5 تا 8 سال تهیه کنید

StackCommerce

IFRS: 69 دلار | تخفیف: 56٪ قیمت فروش: 30 دلار

با استفاده از این ربات هنری ، به کودک خود در سن پنج تا هشت سالگی از پایه STEAM شروع کنید. این کیت که شامل یک ماژول منبع تغذیه ، یک دمای کشویی ، یک پنکه و بسیاری از مواد کاردستی (مانند قلم لباسشویی ، رنگ و …) است ، یک روش سرگرم کننده و جذاب برای کودکان برای کشف هنر ، علم و فناوری رباتیک از خانه است. این کیت همراه با یک راهنمای مفید است که فرزندان شما را از طریق چندین پروژه مختلف راهنمایی می کند ، از ایجاد هنر با دیسک های چرخان تا طراحی یک جاروبرقی مینی برای برداشتن هرگونه رنگ نادرست اعمال شده.

4 کیت مستقل خود را برای سنین 8 تا 13 سال تهیه کنید

StackCommerce

MSRP: 249 دلار | تخفیف: 5٪ قیمت فروش: 235 دلار

این کیت ، ایده آل برای کودکان کمی بالاتر (سنین هشت تا 13 سال) ، یک روش خارق العاده برای پرورش تخیل و مهارت های حل مسئله است. این کیت مناسب حیوانات خانگی برای علاقه مندان به ماشین از سنین پایین است ، زیرا آنها کودک شما را در روند جمع آوری هر قسمت از ماشین اسباب بازی راهنمایی می کنند. به همین اندازه عالی ، این اسباب بازی DIY دارای هوش مصنوعی است. به عبارت دیگر ، شما می توانید از طریق این پروژه عملی کودکی را با فناوری آشنا کنید که تحولی در پویایی حمل و نقل ایجاد خواهد کرد.

قیمت ها ممکن است تغییر کنند.

Engadget با ادغام می شود StackSocial به شما پیشنهادات جدیدترین هدفون ، اسباب بازی ، اسباب بازی های فنی و آموزشها را ارائه دهد. این پست تصویب ویرایش نیست و ما سهمی از کل فروش ها را کسب می کنیم. اگر درباره محصولی که در اینجا می بینید یا خریدهای قبلی س questionsالی دارید ، لطفاً با پشتیبانی StackSocial تماس بگیرید اینجا.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر