خطوط هوایی آمریكا اولین پرواز آزمایشی عمومی بوئینگ 737 مکس را پس از ممنوعیت انجام می دهد


خطوط هوایی آمریكا در حال آماده شدن برای تبدیل شدن به اولین شركت هواپیمایی آمریكایی است كه پس از لغو تحریم 20 ماهه هواپیما ، پروازهای مسافربری تجاری خود را با بوئینگ 737 مكس از سر می گیرد. این شرکت یک پرواز آزمایشی با حضور رسانه ها – یک سفر کوتاه 45 دقیقه ای از دالاس ، تگزاس به تولسا ، اوکلاهما – به عنوان بخشی از یک کار روابط عمومی قبل از از سرگیری پروازهای تجاری در 29 دسامبر ، انجام داد. هواپیمای بوئینگ 737 مکس در مارس 2019 پس از دو سانحه مرگبار در پنج ماه در سراسر جهان زمین گیر شد.

محققان دریافتند که پرواز 610 هواپیمای Lion Air و پرواز 302 هواپیمایی Ethiopian Airlines به دلیل وجود چندین عامل ، یک سنسور که اطلاعات نادرستی را به سیستم مدیریت پرواز ارسال می کرد ، خراب شد. قبل از اینکه FAA اجازه بازگشت 737 Max را بدهد ، بوئینگ مجبور بود نرم افزار هواپیما را بازنویسی کند ، کتابچه های راهنمای آن را به روز کند و آزمایش های اصلی ایمنی پرواز را انجام دهد.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>