[ad_1]

پس از تصمیم گیری درباره همه اینها ، می توانید پیراهن شخصی شده خود را در نسخه مجازی خود مشاهده کنید و قبل از ثبت سفارش ، تنظیمات خود را انجام دهید. قیمت هر پیراهن 25 دلار است.

ممکن است در مورد سرویس تی شرت سفارشی نگرانی های مربوط به حریم خصوصی وجود داشته باشد ، زیرا شما را ملزم به ارسال عکس می کند. Engadget از آمازون خواست تا نحوه پردازش داده های اندازه گیری و تصویر را توضیح دهد.

هنوز هم ، تا زمانی که برای آنها مناسب است که اندازه گیری ها و عکس های خود را به آمازون ارائه دهند ، سرویس تی شرت با قیمت مناسب می تواند یک هدیه الهی برای افرادی باشد که در یافتن لباسی متناسب با آنها مشکل دارند. برای شما طراحی شده است ، در آینده می توانید به سایر سبک ها و موارد دیگر نیز گسترش دهید ، به طوری که در پایان کمد لباس کاملاً ساخته شده توسط آمازون ساخته شده است.

این اولین سرویس آمازون نیست که از عکس های مشتری استفاده می کند. دستگاه تناسب اندام Halo آمازون که این هفته به طور گسترده در دسترس قرار گرفت ، هنگام گرفتن عکس های سلفی تمام بدن با برنامه همراه ، درصدی از چربی بدن را گزارش می دهد. در اوایل سال جاری ، آمازون دستگاه Echo Look خود را خاموش کرد ، که پیشنهادات سبک را بر اساس تصاویر گرفته شده ارائه می دهد.

[ad_2]

منبع: shose-news.ir

ایندکسر