حمله باج افزار مدارس دولتی در بالتیمور را متوقف کرد


رئیس ستاد BCPS مایکل دیکرسون در توییتر نوشت که دفاتر و مدارس BCPS برای روز بسته هستند. وب سایت BCPS هنگام نوشتن مقاله آفلاین بود ، بنابراین او نمی توانست کلمه را در آنجا بگوید. دیکرسون گفت بالتیمور سان. هیچ راهکاری سریع وجود نخواهد داشت و اینکه “ما فقط نمی خواهیم مردم فکر کنند که ما بر خواهیم گشت.”

دانشجویان بالتیمور برای جلوگیری از شیوع COVID-19 در کلاسهای آنلاین شرکت می کنند. با این حال ، چند صد دانش آموز از کودکستان تا کلاس پنجم ، که در یادگیری از راه دور مشکل دارند ، برای کار با لپ تاپ در آنجا به مراکز آموزشی مراجعه می کنند ، بازار گزارش ها. در اوایل این ماه ، دسترسی به اینترنت به این مراکز رفت و همه زودتر به خانه فرستاده شدند.

دولت شهر بالتیمور سال گذشته قربانی یک حمله باج افزار جداگانه شد. مقامات برای باز کردن قفل سیستم خود از پرداخت دیه خودداری کردند ، اما در نهایت پس از حمله حداقل 18 میلیون دلار برای شهر هزینه دربرداشت.
منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>