حساب هزینه COVID-19 با یک حساب جریان جنجالی منتقل می شود


همراه با این تسکین بسیار مورد نیاز ، شامل اقدامات کپی رایت است که تقریباً بدون هیچ بحثی ارائه شده است. بدین ترتیب ، آنها حتی توسط بسیاری از قانونگذاران خوانده نشده است ، چه رسد به اینکه در بین عموم مردم خوانده شده است.

لایحه پخش جریانی ، که توسط سناتور جمهوری خواه تام تیلیس ارائه شده است ، افرادی را هدف قرار می دهد که خدمات سودآوری غیرقانونی ارائه می دهند. در صورت مجرم بودن ، این افراد می توانند به جریمه های نقدی قابل توجه یا حبس محکوم شوند. به نظر می رسد ، به گفته مردیت رز ، مشاور ارشد دانش عمومی ، پخش کننده های Twitch یا Twitch ، “که ممکن است شامل کارهای بدون مجوز به عنوان بخشی از جریان آنها باشد” جرم محسوب نمی شود. با این حال ، چون هیچ کس نتوانسته است لایحه را به دقت مطالعه کند ، تأثیر آن هنوز مشخص نیست.

در همین حال ، قانون CASE بسیار گسترده تر بدیهی است که می تواند بر آزادی بیان تأثیر مهیب داشته باشد. این یک سیستم جدید ادعایی با علاقه مادی کم ایجاد می کند که به هنرمندان و طراحان اجازه می دهد بدون شروع پرونده قضایی فدرال ، نقض حق چاپ را به چالش بکشند. طبق گفته صنف هنرمندان گرافیک: “این تصمیم برای سازندگان منفرد و دارندگان حق چاپ كوچك ، كه حق چاپ آنها غالباً بدون درمان بوده است ، بسیار دیر است.”

حتما بخوانید:
پنج بازی ضروری برای PS5 جدید شما

اگرچه این از نظر تئوری خوب است ، EFF معتقد است که این می تواند به معنای جریمه های سنگین برای افرادی باشد که مطالب دارای حق چاپ را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. وی پیش از این نوشت: “قانون CASE می تواند بدین معنی باشد كه كاربران اینترنت به دلیل اشتراك میم یا ضبط فیلم 30،000 دلار جریمه نقدی دارند.” با اقدام CASE ، برای جلوگیری از جریمه نقدی شدید باید “به طرز کاملاً مشخصی ، در مدت زمان محدود” به دفتر حق نسخه برداری پاسخ دهد.

در همین حال ، شرکت های دارای دپارتمان های حقوقی بزرگ کمتر تحت تأثیر قرار می گیرند. “متهمان نفیس – آن مجرمین تکراری که هنرمندان بیش از همه نگران آنها هستند – بعید به نظر می رسد در آنها رایج باشد [new system]، “دانش عمومی هنگام تصویب این قانون در سال 2017 نوشت.

با این حال اکثر منتقدین می گویند این اقدامات با بحث بسیار کمی به این لایحه اضافه شده است ، که باید تصویب شود ، که برای بسیاری از افراد و مشاغل کوچک بسیار مهم است. وی در توییتر خود نوشت: کریس مورفی ، سناتور دموکرات ، خیلی اعتراف کرد: “وقتی یک لایحه بزرگ از این قبیل جمع می شود ، وظیفه شما به عنوان قانونگذار این است که تا آنجا که ممکن است اولویت های قانونی و مالی خود را در متن بگنجانید.”

حتما بخوانید:
مایکروسافت امیدوار است با گفتگوی وب 24 ساعته رایگان تیم ها ، طرفداران زوم را از آن خود کند

اما ران ویدن ، سناتور دموکرات ، انتقاد بیشتری داشت. وی در توئیتر خود نوشت: “من بیش از یک سال است که تلاش می کنم در این لایحه تغییرات اساسی ایجاد کنم تا بتوانم بهتر به مصرف کنندگان و سازندگان خدمات ارائه دهم.” “متأسفانه ، قانون CASE بدون این اصلاحات نقض شد.”
منبع: shose-news.ir