حالت اجرای Fortnite 60 رایانه در ثانیه گیم پلی برای رایانه های بیشتر است


با حداقل سیستم مورد نیاز ، می توانید بازی کنید Fortnite تقریباً در هر رایانه ای که در دهه گذشته ساخته شده است ، اما ممکن است بهترین تجربه نباشد. خوشبختانه ، اپیک گیمز برای کمک به افرادی که از سیستم کم توان تری برخوردار هستند ، حالت جدیدی را برای زمان اجرا معرفی می کند.

از 15 دسامبر (فردا) حالت کارآیی را پیدا خواهید کرد Fortnite منوی تنظیمات در یک پست وبلاگ مورد توجه چند ضلعیEpic می گوید این اجازه می دهد تا Battle-Royale “بهتر از هر زمان دیگری کار کند و نرخ فریم نرم تری داشته باشد.” این امر با کاهش برخی از تنظیمات کیفیت بصری و در نتیجه کاهش بار پردازنده و پردازنده گرافیکی رایانه حاصل می شود. اگر بازی می کنید Fortnite از سیستمی که به سختی متناسب با بازی است حداقل سیستم مورد نیاز ، به شما پیشنهاد می دهد دفعه بعد که به عنوان می روید ، این ویژگی را امتحان کنید. بعد از آن می توانید در هر زمان عملکرد را خاموش کنید.


منبع: shose-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>